Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Witam  wszystkich. 

Co się teraz porobiło z czatem w aplikacji MO , przy każdej próbie rozmowy  włącza się konsultant sprzedaży że sklepu internetowego i nie może mi pomóc. A gdzie jest czat który był do tej pory obsługiwany. 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

____________________

*Post wydzieliłem z tematu "Aplikacja Mój Orange 5.x" - moderator Wojciech.

23 ODPOW. 23

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1  widać nastawili się na sprzedaż, nie na pomoc...😁😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@slav72   to już teraz nie będzie czatu obsługowego , gdzie można było konsultować się w różnych sprawach ,  tylko na siłę łączą z czatem 

sprzedażowym , to jest chore , to już nie mam wyboru z jakiego czatu chcę skorzystać ! Może masz jakieś informacje z tym czatem .

Pozdrawiam 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1  moim wpisem chciałem tylko zażartować z całej tej sytuacji (świadczą o tym emotki na końcu). A tak już na poważnie, to może trzeba gdzieś zgłosić brak dostępu do obsługi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@slav72  ja również  lubię żartować , ale jeżeli inni użytkownicy czatu obsługowego będą łączeni z czatem sprzedażowym , to już nie będzie śmieszne. Zgłaszać można wtedy jak ktoś  poważnie potraktuje zgłoszenie,  ja mam odmienne zdanie w innych sprawach  zgłoszeń ,  nie rozwiązanych

do dzisiaj !

Dziękuję i pozdrawiam .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1  to zrzut sprzed chwili z czatu zainicjowanego przez apkę MO 

slav72_0-1702477539659.jpeg

jak widać konsultant twierdzi że wszystkie działy czatu są czynne...

___________

* Edytowałem screen - Wiktor


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 165
  • 632
  • 0

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Hej

U mnie  nie udało się załatwić sprawy bo był Czat sprzedażowy 


IMG_20231213_171639.jpg

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@darusia84 

ja łącząc się z czatem dzisiaj , miałem dokładnie ten sam komunikat , a w poprzednich dniach nie było takich zdarzeń. 

Pozdrawiam. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

etam, sensacja. To nawet na czacie w banku, czyli instytucji poważniejszej, konsultant wkleja sążnistą ofertę kredyciku, czy innego "produktu".


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@pirenej  tutaj nie chodzi o żadne sensacje , tylko o sprawne działanie czatu obsługowego z zgodnie z jego przeznaczeniem , w aplikacji MO , a jak będę  zainteresowany innym tematem sprzedaży , to od tego jest inny czat i inny numer telefonu . 

Pozdrawiam.