Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

dlaczego mam uzywac jak poprzedni byl dobry?

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

Wszyscy chyba chcieliby to wiedzieć, niestety odpowiedzi brak.

Anonim

Nie dotyczy

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

@Stborak i @Piotrekk85, ja nie muszę tego wiedzieć, bo ta wiedza do niczego nie prowadzi. Jestem bacznym obserwatorem tych zmian i w moim odczuciu, tylko te zmiany, to dobre zmiany Emotikon: Bardzo szczęśliwy, bo zmierzają w dobrym kierunku. Okręt NO ma dobrego kapitana i taką też załogę. Jako zwykly klient/petent/, przynajmniej staram się czuć tutaj dobrze i pomagam w ramach luzów "poprodukcyjnych"Emotikon: Mrugający Kto nic nie robi, ten nic nie zepsuje...ale przeszkadzać, to i owszem...potrafi. Pragnę zauważyć, że gdyby nie wsłuchiwali się w opinie, to forum samo by padło jak stare dwadzieścia złotych. A tu proszę, przychodzą, coś "skrobną" i jeszcze dostaną poradę. Malkontenci teżEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

@Anonim  czy wdrażane zmiany są dobre trudno stwierdzać przed ich "sfinalizowaniem". Sam przyznasz, że NMO jest produktem niekompletnym, niespójnym... a wizji co gdzie i jak jakoś do tej pory nie poznaliśmy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

Dla mnie poza dyskusją czy coś jest dobre czy nie, powinno działać. Większość aktualnych ofert wymaga e-faktury do obniżenia opłat miesięcznych. Wersją e-faktury jest tzw. e-faktura na portal i Orange powinno wszystkim umożliwić zalogowanie się na stronę www i pobranie e-faktury.

Anonim

Nie dotyczy

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

@Misiek62, wizję widać po przekierowaniach. Brakuje natomiast tej kropki nad i :smileyhappy:...żeby zaczęło działać poprawnie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?


burebusek napisał(-a):

@Misiek62, wizję widać po przekierowaniach. Brakuje natomiast tej kropki nad i :smileyhappy:...żeby zaczęło działać poprawnie.


@Anonim  rozdrabnianie na obszary, różne części serwisu, z których nie do końca łatwo wrócić do zarządzania kontem, jak dla mnie jest bardzo nieergonomiczne... chciałbym pozostać zalogowany w NMO i móc wrócić nawet gdy w międzyczasie "zapuściłbym się" do innych działów. Natomiast co do samego NMO, chyba przyznasz, że jego funkcjonalność nie jest do końca akceptowalna, o innych poziomach zadowolenia użytkownika nie wspomnę.

Anonim

Nie dotyczy

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

@Misiek62, dostrzegam te niuanse i mam taką cichą nadzieję, że poziom wściekłości u niektórych zostanie obniżony. To pytanie już nie do mnie. Z poziomu mojej dociekliwości widzę zmiany, ale jako użytkownik serwisu, nie pozostaję bierny w jego ocenianiu. Zgodzę się z Tobą, że NMO powinno działać conajmniej na poziomie usług stacjonarnych, gdzie mam wgląd do absolutnie wszystkich usług. Mnie by się marzyło, żeby te dwie grafiki spiąć w jedną całość w ramach nowego wyglądu konta.

Konta.pngNMO.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

Gdy dwa lata temu przechodzono z Orange Online na mój Orange naprawienie błędów trwało 2 miesięcy. Teraz mija trzeci i nie ma perspektyw na ustalenie naprawy ani też dodanie wszystkich funkcjonalności. Szkoda, że nie ma odwagi dać wyboru a kolejne osoby są "rollowane" do nowej wersji.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Czy "nowe moj orange" jest potrzebne?

Na pierwszy rzut oka stare i nowe konto mogą wydawać się podobne, bo wizualnie rzeczywiście są (to celowe), ale to, co jest "pod spodem" to zupełnie nowy system, zakodowany na nowo i z nowymi mechanizmami.

Stary Mój Orange nie mógł być dalej rozwijany i dodanie do niego każdej nowej funkcji było kłopotliwe, kosztowne i czasochłonne, a i tak nie dorównywało współczesnym rozwiązaniom.

To trochę tak, jakby Mustanga z 1967 r. próbować przerabiać i tuningować, aby brał udział we współczesnych wyścigach. Niby się da, ale współczesne auta wyścigowe bez problemu pokonają go na pierwszym okrążeniu.

 

Nowy Mój Orange bardzo fajnie działa na urządzeniach mobilnych, łatwiej można dodawać do niego nowe funkcje i gdy wejdziemy w tzw. okres stabilizacji to problemy z nim będą minimalne. Gdyby ktoś szukał porównania funkcji starego i nowego Mój Orange to można je znaleźć tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Nowe-i-stare-konto-M%C3%B3j-Orange-por%C3%B3wn...