Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy kiedykolwiek Orange zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Czy kiedykolwiek Orange zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO


@Janhalbnapisał(-a)

@marcin0216

 

Naprawdę sugerujesz, że wiesz lepiej ode mnie, co jest w mojej umowie? 🙂


 


@Janhalb Nie, no cos Ty. Przytakuje tylko temu, co napisales wczesniej - ze nie jestes pewien.

 

Po prostu jedyny przypadek z jakim sie spotkalem, ze zmienili mi cos jednostronnie - to wycofanie prehistorycznej oferty i pismo o zamknieciu planu i zmianie oferty na inna aktualna. W stylu zmienimy Ci oferte od dnia xx.xx, jesli nie akceptujesz to masz prawo do wypowiedzenia umowy.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 444
  • 1129
  • 13

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO



@Janhalb Nie, no cos Ty. Przytakuje tylko temu, co napisales wczesniej - ze nie jestes pewien.

Oj, ginie w narodzie umiejętność czytania ze zrozumieniem… Powtórzę zatem, to, co napisałem wcześniej:

 

Moje "jeśli dobrze pamiętam" dotyczyło dosłownego brzmienia zapisu (nie chce mi się teraz wyciągać umowy, żeby ją cytować dosłownie), natomiast to, że w mojej umowie nie ma ani słowa o klikaniu w aplikację, to prosty fakt.


Natomiast:

 

Po prostu jedyny przypadek z jakim sie spotkalem, ze zmienili mi cos jednostronnie - to wycofanie prehistorycznej oferty i pismo o zamknieciu planu i zmianie oferty na inna aktualna. W stylu zmienimy Ci oferte od dnia xx.xx, jesli nie akceptujesz to masz prawo do wypowiedzenia umowy.


Gdyby tak zrobili - nie miałbym zastrzeżeń (tzn. marudziłbym, że mi się to czy tamto nie podoba, ale to by było OK). Natomiast (powtórzę): cały czas miałem poprzednią umowę, której przedłużenie miało miejsce +/- pół roku wcześniej (czyli w okolicach wakacji 2022). A potem nagle, na styczniowej fakturze (wcześniej nie), miałem 5 zł więcej - bo nie dostałem rabatu za e-fakturę, bo nie logowałem się do aplikacji. I nie, w żaden sposób mnie o tym Orange nie uprzedziło. Tak, jak opisywałem to we TYM wątku.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@Janhalb Wybacz, ale warunkowe „jesli” interpretuje jako brak pewnosci. Bez narodowych wycieczek. 

Aczkolwiek cieszy mnie w koncu jakis konkret z Twojej strony w postaci terminu.

https://www.orange.pl/omnibook/rabat-za-e-fakture-odbierany-w-moj-orange Logowanie do Moj Orange wprowadzili w lipcu 2021, wiec zakladam, ze jednak jakis zapis w dokumentach jest. Zajrzalem do swoich papierkow i mam takowy w wyciagu do umowy, tzw. podsumowanie warunkow.

 

Byc moze przez kilka miesiecy upieklo Ci sie jakims cudem i naliczyli znizke, ale ostatecznie wyegzekwowali warunki?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2127
  • 4

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@j131  Dokładnie. to miałem na myśli. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@_Artek_  nie mniej jakie by argumenty nie padały w tym wątku, odpowiedź na Twoje pytanie w temacie  jest jedna, Orange nie zrezygnuje z tej formy udzielania rabatu, niestety... "i co zrobisz, jak nic nie zrobisz" 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2127
  • 4

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

Domyślam się ale zobacz ilu osobom to "przeszkadza":D a myślałeś że tylko mi 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@_Artek_  teraz już się uspokoiło, a wiesz jakie "zgrzyty" na forum były jak zostało to ogłoszone 😡


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2127
  • 4

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

Jakie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10059
  • 86

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@_Artek_  wydaje mi się że ten rabat za e-fakturę odbierany w Mój Orange jest dobry rozwiązaniem. Raz na miesiąc zalogować się do konta Mój Orange poprzez stronę www lub aplikacje Mój Orange nie jest problemem 😉 @_Artek_ jak np zdarzy Ci się awaria sieci mobilnej, Orange Światłowód  lub będziesz chciał zgłosić wymianę modemu lub dekodera TV to i tak  musisz  zalogować się na swoje konto Mój Orange poprzez stronę www lub poprzez aplikacje aby zgłosić ten problem na Orange czacie 🙂 Wydaje mi się że ten rabat za zalogowanie się do konta Mój Orange jest ok 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270