Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Widzę, że pakiety w apce coraz lepiej wyświetlane. Spełnia się moje marzenie z pierwszego posta. 🙂

Tylko jeszcze mi nie pasi "Internet: pakiet podstawowy" dla bonusu z doładowania. Skąd taka nazwa?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Jeszcze jedna rzecz mnie intryguje. Dlaczego za każdym odświeżeniem apki, dane skaczą w różne miejsca góra/dół? Zamieniają się miejscami.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Rogi dzięki za uwagi! Co do nazw - muszę to sprawdzić, jeżeli jest to wartość bonusu, to zdecydowanie nie powinno być to nazwane pakietem podstawowym. Mógłbyś wysłać nam screena razem z Twoim numerem telefonu na adres moj.orange@orange.com?

 

Co do skaczących danych, faktycznie po odświeżeniu dane mogą wyświetlać się w różnej kolejności. Problem zniknie jak wprowadzimy sumowanie pakietów, ale na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać... 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Dzięki za odpowiedzi, @Serki. Przesłałem maila. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Próba poszerzenia informacji o zmianie w ofercie Tv (z menu "oferta dla Ciebie") skończyła się błędem - chciałem zrobić zgłoszenie przez smartfon i załączyć zrzut ekranu - ale nie udało się załączyć pliku. 

Za to po przejęciu posta do edycji w komputerze - w trybie edytuj - dotychczasowy tekst przyjął format "listy wypunktowanej" nie mam pojęcia dlaczego. 

Opis błędu adresu strony brzmiał: Ta witryna jest nieosiągalna. Nie udało się znaleźć adres DNS serwera
doesnt.matter.com.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Misiek62 chodzi o ofertę "Nowa telewizja Orange"? Pamiętasz może jaki był komunikat błędu? Jak sprawdzałam przed chwilą, to wszystko działało.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji


Serki napisał(-a):

@Misiek62 chodzi o ofertę "Nowa telewizja Orange"? Pamiętasz może jaki był komunikat błędu? Jak sprawdzałam przed chwilą, to wszystko działało.


właśnie uzupełniałem posta 😉

błąd spod linku "dowiedz się więcej" - gdy wybrałem Premiera nowej telewizji Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Misiek62 u mnie też nie działa, wcześniej weszłam w inną ofertę. Już to zgłosiłam. Dzięki!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Przez stronę Orange.pl mamy dostęp do następujących dokumentów:

rachunek szczegółowy dla numeru
zestawienie dla konta
rachunek szczegółowy dla konta
faktura
natomiast w mobilnym Mój Orange można tylko "zobaczyć fakturę", chociaż tak na prawdę kliknięcie oznacza, że chcemy ją "zamówić" i trzeba odczekać.... za pierwszym razem czekałem długie kilka, a może nawet -naście minut.
Przy okazji zastanawia mnie, dlaczego system, program nie pamiętają, że dany dokument na potrzeby dostępu przez MO już został wygenerowany, odczytany... i w przypadku gdy chcę go "obejrzeć" np. drugiego dnia procedura "zamówienia" (potwierdzanego smsem) jest powtarzana...?
Chciałem też zapytać, czy jest szansa na wzbogacenie mobilnego zestawu dokumentów rozliczeniowych?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Misiek62 w przyszłym roku planujemy dodać bardziej szczegółowe informacje dotyczące faktury. To powinno rozwiązać wiekszość problemów 🙂