Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne rozliczanie pakietu


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 1

Błędne rozliczanie pakietu

Witam. Aplikacja "Mój Orange" pokazuje nieprawdziwe, zawyżone zużycie pakietu danych LTE, do tego zupełnie inne niż na stronie Orange. Którym ze wskazań mam się kierować,tym w aplikacji, czy na stronie? Wg kuriozalnej odpowiedzi konsultantki Orange na moją reklamację wina może leżeć po mojej stronie, bo mogę mieć złośliwe oprogramowanie na telefonie. Wynika z tego, że za bałagan w bazach danych i rozbieżności między licznikami w aplikacji, a tymi na stronie odpowiadają klienci. Ręce opadają. Więc która z opcji pokazuje aktualne zużycie, aplikacja, czy strona?

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7526
  • 137

Błędne rozliczanie pakietu

Bardziej Aplikacja, ponieważ na stronie Mój Orange biling nie został prawdopodobnie jeszcze zaktualizowany. Dlatego z Twoim kontem wszystko jest ok. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 1

Błędne rozliczanie pakietu

Sęk w tym, że to raczej dane na stronie bardziej odpowiadają rzeczywistemu zużyciu danych. Nawet wchodząc w aplikacji w szczegółowe zużycie danych to po zsumowaniu nijak nie pokrywa się z rozliczeniem calkowitym transferu w aplikacji. A konsultant twierdzi, że obydwie opcje mogą pokazywać niewłaściwe dane, no i teraz już całkiem zgłupiałem.

Co ile aktualizuje się billing?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7526
  • 137

Błędne rozliczanie pakietu

Na stronie aktualizacja może potrwać 12-48h, ale różnie, czasem szybciej. Moim zdaniem Aplikacja, natomiast jak jutro nic sie nie zmieni pozostaje ponowny kontakt z BOK

 

Ale pewnie dalej będziesz korzystał z transmisji i ponownie może pokazywać inny biling. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Błędne rozliczanie pakietu

A o jakiej stronie Orange piszesz? To serwis mój Orange w przeglądarce czy panel routera z brandem Orange?

Jaką masz ofertę?