Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z routerem oraz internetem


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim No właśnie to mnie wnerwiło, że upload 1.3 mb. jeżeli przedwczoraj było 6mb a na początku 8... no sorry bardzo ale czuję się mega oszukany przez coś takiego. Coś czuję, że jednak t-mobile albo plus mimo, że to internet mobilny to jednak o wiele lepiej by się sprawdził. 

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexJa zrezygnowałem z vdsl od Orange i mam mobilny od T-mobile do 60/10Mb/s i jest tak w dużym mieście W-wa plus umowa na 2 lata za 55 zl miesiecznie


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim A powiedz mi proszę czy on ma jakieś limity bo z tego co wiem mobilne mają limit a zależy mi koniecznie na tym braku limitów bo bardzo dużo używałem internetu głównie streamowanie, gry, filmy itd. także Głównie zależy mi na tym aby żadnych ograniczeń nie było.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexTa opcja tutaj która mam jest bez limitów i bez lejków jak to jest w Orange  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

problemy z routerem oraz internetem

Nowi klienci mają FUP w regulaminie więc nie jest to już prawdziwy nolimit.
Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem


@Piotrekk85napisał(-a)
Nowi klienci mają FUP w regulaminie więc nie jest to już prawdziwy nolimit.

A o której piszesz sieci ?

Masz info na PW 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

problemy z routerem oraz internetem

O Tmobile i rzekomym nolimicie. Tylko pierwsza odsłona promocji tak miała - kto nie skorzystał to już może liczyć z cięciami prędkości.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Witam! Niestety kontakt z firmą nic nie dał. Zostałem przeniesiony do działu biznesowego co i tak nie poskutkowało. Tak więc no trudno. Nie wiem co mam dalej robić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

problemy z routerem oraz internetem

A masz usługę na firmę?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

No właśnie nie mam. Jest to usługa domowa a nie firmowa. Dlatego zdziwiłem się postępowaniem konsultantów. Spróbuję jeszcze pojechać do ich salonu ale już jestem załamany...