Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana prędkości Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Zmiana prędkości Orange love

@SemperisJa moje info potwierdziłem z handlowcem z BOK. Sam jednak widzisz, że różne wady wzroku i interpretacje obecnie obowiązujących regulaminów potrafią w głowie namieszać. Weź pod uwagę to, że oficjalnie taki doradca woli sprzedać nowa usługę (czytaj: nowa umowa na 24 m-ce) niż bawić się w przedłużanie starej. Dlatego ja opieram się na info od "znajomych" konsultantów, którzy informują bezstronnie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22166
  • 181

Zmiana prędkości Orange love


@Semperisnapisał(-a)

O nowym funbox wiem. Dzieciaki trochę mi się skarżą że zrywa im połączenia 4 metry od modemu na bezprzewodowym dekoderze, więc i tam FB 3.0 muszę wymienić.

Dział obsługi klienta daje mi sprzeczne informacje. Raz można coś zmienić. Po dwóch dniach już nie można. Potem dzwonią że można i jak mówię że ok, to znowu okazuje się że coś tam z systemem nie tak. Dramat!


No cóż, na tym forum spotkasz się w tym zakresie ze zrozumieniem i wsparciem moralnym. Możemy coś doradzić na podstawie własnych (bardzo zróżnicowanych) doświadczeń. Ale to nie jest alternatywa dla BOK. Musisz tam walczyć samodzielnie. Mile widziane będzie podzielenie się doświadczeniami, może ktoś inny z Twoich doświadczeń skorzysta.

 

Zawsze lepiej jest zakładać osobne tematy dla dobrze zdefiniowanych problemów. Tutaj w jednym poście poruszyłeś kilka, na NO podobne problemy były już dyskutowane, czy próbowałeś proponowanych rozwiązań? W tym konkretnie przypadku rozumiem że chodzi o zrywanie połączenia bezprzewodowego między FB3 a dekoderem IPTV? Rozwiązaniem jest kabelek ethernet z zestawu FB3 albo dekodera... Z wymianą dekodera bym się nie spieszył, najpierw trzeba się upewnić że z konfiguracją wszystko jest OK.

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Urodziny 23.04 (zamawiane 12.04) ,a oni że mają 30 dni i ich to nie interesuje. Jakakolwiek prośba o anulowanie, to kolejne przełączenie do innego konsultanta. Reklamacja do reklamacji. Absurd goni absurd w tym Orange.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Dzięki, 
Pozostałe tematy wyszły może dlatego że bardziej chciałem się wyżalić na poziom obsługi. 
Pytanie główne było najważniejsze. Reszta to jakaś biurokracja z którą muszę się sam uporać. 

Teraz wiem już że można podpisać aneks do umowy bez podpisywania nowej.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Super!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Zmiana prędkości Orange love

@SemperisWyżalenie wyżaleniem, ale jeśli masz jakieś wątpliwości czy pytania zawsze chętnie podpowiemy. Warto jednak założyć osobny wątek, bo jak zapewne zauważyłeś, odpowiedzi będą bardziej precyzyjne tematycznie. Nasze informacje mogą się minimalnie różnić i należy je traktować jako sugestie, bo tak naprawdę ważne jest, abyś był przygotowany do rozmowy i negocjacji w BOK czy na infolinii (i tu chętnie podpowiemy co i jak mówić, czy co Ci się należy), bo ofert i rodzajów umów czy pakietów jest sporo wariantów i najlepiej jednak stosować się do tej, którą masz obecnie nie dając sobie jednocześnie wmówić, że "nie można inaczej"...Klient przygotowany i zorientowany w swoich prawach jest może mniej "pożądany", ale i inaczej obsłużony 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana prędkości Orange love


@agat13napisał(-a)

@SemperisMożesz w każdym momencie podnieść opcję prędkości usługi (aneks do umowy) i będzie to jakby w ramach tych 24 miesięcy, na które opiewa dotychczasowa umowa (ciągłość obecnej bez wydłużania okresu trwania), ale nie otrzymasz wtedy FB6. 


@agat13  tu muszę trochę sprostować, podczas trwania umowy podnosząc prędkość z 300 Mb na 600 Mb, lub z 300 Mb na 1 Gb, bądź z 600 Mb na 1 Gb tak samo przysługuje darmowa wymiana FunBox 3.0 na FunBox 6 jak przy przedłużaniu umowy, więc jak @Semperis  podniesie prędkość w trakcie trwania obecnej umowy to tak samo ma możliwość bezpłatnej wymiany.