Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1691
  • 8313
  • 64

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

@cedricco Ta sama częstotliwość, ten sam kanał a przede wszystkim identyczna siła sygnału wskazują na to samo urządzenie. Co to jest za sprzęt?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale


@cedricconapisał(-a)

Właśnie siedzi bo to dom bliźniak i się spinam!!!


Bzdura. To co pokazałeś nie jest spójne z taką tezą. Powinieneś się wyluzować, bo takie nerwy są niezdrowe.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

Internet po naprawie  błędy w tysiącach jak jest dobrze dobrze!!! A nic nie chodzi! Kpina...


Screenshot_20240104_161305_Samsung Internet.jpg

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

Przecież w routerze masz możliwość sprawdzenia urządzeń podłączonych pod Twoje wifi obecnie, jak i historię podłączonych wcześniej urządzeń...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

Mój to Zyxel VMG8825-T50K-EU01V1F ten ktoś ma MAC podobny i się podszywa...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

@cedricco 

Od początku prosiłem żebyś spokojnie opisał w czym jest problem. Nie zrobiłeś tego. Za to się denerwujesz że coś Ci nie działa. Może zacznij od spokojnego opisu co Ci nie działa: jaki masz sprzęt, jaką umowę, jakie parametry liniowe... Generalnie może coś ktoś podpowie, ale na pewno nie zgadnie na czym polega problem jeśli nie napiszesz jaki to problem.

PS. To co pokazałeś to jest co? Log z rutera? Wygląda na uszkodzenie linii (jeśli czas był krótki), bez związku z WiFi, za to w związku z linią telefoniczną... Zgaduję mocno po omacku.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1691
  • 8313
  • 64

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale


@cedricconapisał(-a)

Mój to Zyxel VMG8825-T50K-EU01V1F ten ktoś ma MAC podobny i się podszywa...


Ma podobny bo zwykle tak są konfigurowane różne SSID na tym samym radiu. Na koniec tematu: https://community.zyxel.com/en/discussion/14753/zyxel-vmg8825-t50-creating-hidden-network-after-fact...

https://www.zyxel.com/pl/pl/products/dsl-cpe/dual-band-wireless-ac-n-vdsl2-combo-wan-gigabit-iad-vmg... (do czterech SSID). A do czego Zyxelowi to (ukryta sieć) potrzebne to trzeba pytać na ich wsparciu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

Przepraszam naprawiam się!


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

@cedricco 

Nie wiem czy ten router na to pozwala, można dopuścić do sieci tylko sprzęty po MAC. Wtedy masz PEWNOŚĆ że jest tylko to co jest dopuszczone.

W opcjach routera dokładnie widzę kto był w mojej sieci. Zdarza mi się udostępnić sieć gości bez szyfrowania i gdy widzę kogoś podejrzanego to blokuje.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53506
  • 621

Wi-Fi ktoś siedzi na miom kanale

@cedricco  błędów liniowych nie ma...szukaj w swoim sprzęcie, bo FEC na to wskazuje