Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoIP z ONT


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

VoIP z ONT

To nie jest idea. Klient migruje na światłowód, to dostaje Funboksa z gniazdkiem, do którego ma przepiąć swój domowy i nawet nie zauważyć co jeszcze się zmieniło. A że SIP, bramki, etc, cóż, Orange nie wymyśla technologii, tylko stosuje standardy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

VoIP z ONT

No tak tak. Chodziło mi raczej o to że VoIP powinien być tel, z którego bez problemu większego można korzystać gdzie się chce. W przypadku osób takich np jak ja czyli coś niecoś wiedzących jest to trudne, a co jeśli ma sobie z tym poradzić osoba z dużo mniejszym zakresem wiedzy z tematu.😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

VoIP z ONT

@Ztirtech  jak sama nazwa wskazuje telefon stacjonarny, to telefon przypisany do miejsca. Po to mamy telefonie mobilną ( znów sama nazwa wskazuje), aby się z nią przemieszczać. Nie bądźmy Pewexami - nie mieszajmy dwóch systemów  walutowych, jak mawia klasyk. To, że można to obejść,  to plus. Wymaganie tego jednak to chyba z założenia błędne postępowanie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

VoIP z ONT

Update: jednak działa, choć trzeba było zresetować ustawienia przez BOK. Najwyraźniej coś mieszano w "Systemie". Tak czy owak, u mnie ponownie SIP jest skonfigurowany na adroidach i działa tak jak opisałem poprzednio.