Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietów w godzinach wieczornych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Witam wszystkich,
Mam problem z utratą pakietów mniej więcej w godzinach 17:00 - 00:00 i nawet później. Do tej godziny wszystko ładnie chodzi, internet śmiga bez problemu, natomiast od 17 pakiety rosną do 10% i nie da się grać czy chociażby oglądać streamy. Ktoś ma jakiś pomysł co tutaj zrobić w tej sytuacji? 

Dodałem do załącznika ss pokazujący brak błędów, natomiast nie wiem czy to coś oznacza.


Z góry, dzięki za pomoc!


image.png
12 ODPOW. 12

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

A dlaczego miałeś rozłączony router po tej 17 godzinie? Bo połączenie masz od 17:28.

Pobierz program WinMTR v92 i zrób testy do jakiegoś wp.pl , hetzner.de , onet.pl , vodafone.de i wrzuć zrzuty ekranu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15973
  • 84

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

@lipaaa33  Spróbuj wyłączyć i włączyć modem na 10 sekund jak nic nie pomoże, może, być utrata synchronizacja między centralą a tobą wtedy musiał byś, zadzwonić na infolinię techniczną 510100100 oni sprawdzą, czy ich winna, czy modemu.  https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Odpowiadając na wszystko, wszystko resetowalem oczywiscie. Od 17 bo właśnie był reset robiony, odłączane od kontaktu. Co do ss'ów to załączam. Jak widać, wyniki nie są raczej zadowalające, dodatkowo na teamspeaku też w granicach 5% loss utrzymuje sie caly czas. Nie mogę dodać drugiego, do oneta również jest loss.


HETZNER.png

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

i dodaje onet


OJNET.png

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

No to zostaje ci tylko zgłoszenie na infolinii. W Twojej okolicy jest jakieś przeciążenie. Zrób te zgłoszenie dziś, bo w weekend będzie ciężko.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Zgłosiłem na chat i na jutro wizyta technika, mam nadzieję że pomoże coś ogarnąć.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Technik u ciebie w domu jest niepotrzebny, pewnie nawet do Ciebie nie przyjdzie. To jest coś na routerze brzegowym.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Czyli rozumiem nie jest to wina z mojej strony tak? Gość z chatu mówił że najpierw spróbuje zdalnie ogarnąć coś ten technik, także zobaczymy co jutro bedzie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrata pakietów w godzinach wieczornych

Po testach do stron widać, że nie.