Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router za funboxa

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa


@Samotnicknapisał(-a)

@amarath Ja bym jednak zaufał producentowi urządzenia który w specyfikacji podaje potrzebne informacje o trybach pracy swojego produktu https://www.tp-link.com/pl/home-networking/deco/deco-x50/#specifications


miałeś racje dzisiaj informatyk mi skonfigurował sprzęt i działa, dodatkowo jeszcze postawił w pracowni ekstra repeater i wszędzie gdzie chciałem mamy dobry sygnał wifi

dziękuję

Adrian

 

________________
* Usunąłem duplikat cytatu – moderator Michał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1760
  • 8568
  • 65

Router za funboxa

@amarath Super, tak trzeba żyć. A co do sprzedawców to sam widzisz, że jakby im chcieć wierzyć to by człowiek w zimie w sandałach chodził. 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22428
  • 185

Router za funboxa

@amarathnapisał(-a)


...
informatyk mi skonfigurował sprzęt i działa, dodatkowo jeszcze postawił w pracowni ekstra repeater i wszędzie gdzie chciałem mamy dobry sygnał wif

...

Cieszę się że niczego nie dokupywaliście i że uwierzyliście raczej nam niż konsultantowi i że mogliśmy Wam zaoszczędzić wydatków. Cieszę się również, że zatrudniony profesjonalista potwierdził to co tutaj napisaliśmy. Dla przyszłych pokoleń cenne byłoby może  gdybyś opisał jak ten informatyk to skonfigurował, ale to oczywiście tylko jeśli miałbyś ochotę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa


@j131napisał(-a)

@amarathnapisał(-a)


...
informatyk mi skonfigurował sprzęt i działa, dodatkowo jeszcze postawił w pracowni ekstra repeater i wszędzie gdzie chciałem mamy dobry sygnał wif

...

Cieszę się że niczego nie dokupywaliście i że uwierzyliście raczej nam niż konsultantowi i że mogliśmy Wam zaoszczędzić wydatków. Cieszę się również, że zatrudniony profesjonalista potwierdził to co tutaj napisaliśmy. Dla przyszłych pokoleń cenne byłoby może  gdybyś opisał jak ten informatyk to skonfigurował, ale to oczywiście tylko jeśli miałbyś ochotę.


@j131 szczerze to nie mam zielonego pojęcia jak to zrobił, ode mnie chciał tylko login i pass do neostrady i to mu wystarczyło, a reszte zrobił sam na swoim laptopie w mniej niż 10 minut

 

@j131 bardzo dziękuję i Tobie

 

@Samotnick Tobie najwiekszy wyrazy uznania, dzięki Twojej podpowiedzi nie szedłem dalej w las mając odpowiednie drzewo przed sobą, dziekuję

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa

dzięki @Samotnick 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 64
  • 0

Router za funboxa

 "Nie szedłem dalej w las mając odpowiednie drzewo przed sobą"

Super cytat.