Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router za funboxa

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa

rozmawiałem z konsultantem z xkom to moówił, że nie da się go tak skonfigurować i trzeba odpowiedni router, tak pirenej musi być biały


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1710
  • 8375
  • 64

Router za funboxa

@amarath Ja bym jednak zaufał producentowi urządzenia który w specyfikacji podaje potrzebne informacje o trybach pracy swojego produktu https://www.tp-link.com/pl/home-networking/deco/deco-x50/#specifications


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13051
  • 53568
  • 622

Router za funboxa

@pirenej To tak jakbym wybierając dla siebie samochód jako główne kryterium postawił to, że musi być zielony...

P.S. proszę-biały... Archer A5 | Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1200 | TP-Link Polska

Ja bym jednak postawił na czarny 🙂

O, ten śliczny i biały... Huawei AX3 Dual | Router | cena, raty - sklep Komputronik.pl


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa

może dla Ciebie agat13 to lepsza opcja, dla mnie i mojego partnera kwestia estetyki też jest dość istotna i dlatego też chce aby spełnił oba warunki czyli działał z moimi sprzętami i orange swiatłowód oraz był biały, a ten co wysłałeś ma słabe wifi bez 6


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13051
  • 53568
  • 622

Router za funboxa

@amarath Zaczynasz kombinować po ludzku (za słabe wifi)..a po co Ci silniejsze skoro masz MESH i najlepiej to routerowe wyłączyć, aby się nie gryzło z pierwszym i głównym nadajnikiem MESH??

Dobór elektroniki pod kątem koloru obudowy to dość dziwne podejście,.

Albo kolor, albo działanie...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Router za funboxa

w sumie funbox mógłby nawet zostać, tylko on taki czarny ...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Router za funboxa

cudowne żarciki, dziekuję za pomoc


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 225
  • 2

Router za funboxa

To ja tylko dorzucę, że można kupić router spełniający kryteria techniczne, i jego obudowę polakierować na wybrany przez siebie kolor 🙂

Albo router schować za szafkę, ale wtedy kwestia "dobrego zasięgu wifi" odpada.

 

Ps: zawsze można wezwać technika Orange i odpłatnie zmieni umiejscowienie gniazda światłowodowego 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22171
  • 181

Router za funboxa


@amarathnapisał(-a)

mam tylko internet 1gb/0,3gb

ont jest od orange chyba huawei, nie mam jak teraz sprawdzić bo jestem poza domem

zależy mi na dobrym wifi i żeby współgrał z tp link decox50 oraz nas qnap ts 431k i koniecznie musi być biały bez innych wstawek czarnych czy szarych


Deco X50 będzie więcej niż adekwatny do Twoich celów. Nic więcej nie potrzebujesz. Żaden z proponowanych tu modeli nawet nie zbliża się osiągami i funkcjonalnością do tego co już masz. Jeśli dokupisz do tego "odpowiedni ruter", to będzie tak jakbyś próbował poprawić osiągi Ferrari dokupując mu małego Fiata do pomocy. Konsultant z xkom bredzi lub chce cię naciągnąć na jakiś zakup.

PS. I ruter jest biały.

PS2. Jeśli istniejący mesh nie wystarcza to co najwyżej więcej jednostek Deco warto kupić i sprawa fenomenalnego WiFi załatwiona. Jeśli dom jest rozległy to warto go mimo wszystko okablować (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś).

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Router za funboxa


@j131napisał(-a)

PS. I ruter jest biały.


i nawet zasilacz ma biały