Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem i telewizja światłowód orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 8
  • 0

Problem z internetem i telewizja światłowód orange

Od kilku dni zauważyłem, że moje połączenie internetowe działa bardzo niestabilnie. Strony internetowe ładują się dłużej niż zwykle, a często pojawiają się błędy podczas próby ich otwarcia. Co więcej, podczas oglądania telewizji, obraz często się przycina, a czasami ekran staje się całkiem czarny na kilka sekund. Co mogę zrobić? 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53617
  • 624

Problem z internetem i telewizja światłowód orange

@YesWeCand  najprościej zgłosić na czacie lub infolinii. Dokonają weryfikacji działania i powiedzą w czym problem.

Z ciekawosci- dekoder po wifi? Robiłeś autodiagnostykę na kanale 997? Zrób pomiar certyfikowany UKE jako dowód. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z internetem i telewizja światłowód orange

@YesWeCand  w  pierwszej kolejności zrób zgłoszenie na infolinii (darmowy czat lub telefonicznie) sprawdzą, zrobią diagnostykę i spróbują pomóc (najszybciej z apki Mój Orange) Kontakt z Orange | Orange Polska


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Problem z internetem i telewizja światłowód orange

@YesWeCand. speedtesta robiłeś? Podaj jaki masz wynik oczywiście po kablu i bez włączonych w tle aplikacji które coś ściągają. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9940
  • 85

Problem z internetem i telewizja światłowód orange

Cześć @YesWeCand 

@YesWeCandczy przeprowadzałeś diagnostykę usług na dekoderze Orange Tv na kanale 998? Jakiego masz Funboxa? Jeśli posiadasz Funboxa 6 to możesz zrobić pomiar prędkości łącza ze strony Funboxa (tutaj w tym linku masz tą informację https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Funbox-6-aktualizacja-firmware-pytanie/td-p/272523/page/5 ). Diagnostykę usług możesz też wykonać na swoim koncie Mój Orange. W tym linku masz jak to zrobić Diagnostyka i zgłaszanie uszkodzeń usług stacjonarnych dostępne w aplikacji Mój Orange https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Diagnostyka-i-zg%C5%82aszanie-uszkodze%C5%84-us%C5%8...

Zgłoś ten problem na Orange czacie lub na infolinii Orange 🙂

Pozdrawiam 🙂