Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@pirenej , masz rację. Zostałem niechcąco "wessany" do szerokiego wachlarza ekspertów...może w początkowej fazie co nieco wiedzy liznąłem. Z całym szacunkiem dla pozostałych, masz ogromny potencjał i kontrolę poczynań innych forumowiczów, co z przyjemnością oklaskuję👏😊 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@bronzub  masz rację, z tym ekspertem co do mojej osoby bym też nie przesadzał (może coś tam wiem, ale nigdy nie nazwałbym się ekspertem - sygnaturki pod nickami o niczym nie świadczą, to tylko punktowanie i definicje forumowe). Bardziej bym się uważał za pasjonata-amatora technologii, nic ponad to. Oczywiście jest na forum grono ekspertów przez duże E, ale gdzie mi tam do nich.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@Pablo5 fajnie że o mnie wspominasz 😉

Ale może > Pogaduchy lepszym miejscem 😉

Team... użytkownicy forum NO i nie trzeba wszystkich wypisywać 😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@IreneuszCD , gdyby Orange skorzystało z wiedzy niektórych forumowych ekspertów, to nie wieszano by przysłowiowych psów na niejednym konsultancie. Stąd też tylko operator odsyła swoich klientów do forum NO, by uratować wizerunek ciągle uczących się co niektórych etatowych pracowników. No i od czasu do czasu docenia ten wysiłek w postaci gadżetów😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@bronzub tu na forum, wsparcie dla potrzebujących pomocy jest i to za darmo, pewnie żaden operator tak nie ma 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?


@IreneuszCDnapisał(-a)

@bronzub tu na forum, wsparcie dla potrzebujących pomocy jest i to za darmo, pewnie żaden operator tak nie ma 😃


...i jeszcze Ci przyłożą słownie za próbę pomocy. Ot, taka niewdzięczna nasza rola i dola za friko @IreneuszCD 😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Prośba o potwierdzenie - konfiguracja DHCP w Funbox 6?

@bronzub niech tam, robią co chcą 😃

Mnie już nic nie zaszkodzi, może za to, trochę wzmocni 😎

Ostatnio i tak mało pomagam, więcej czytam posty 😁