Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Neostrady+


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 0

Prędkość Neostrady+

Wytłumaczcie mi jedną rzecz... dlaczego na speedtescie orange mam w porywach predkosć łacza 12Mb i da sie to odczuć ze strony sie zamulaja, skaczące latency itp a na speedtescie ookla jest ok 18Mb, i po zgłoszeniu technicy nie widzą problemu, więć skroro test ze strony orange to raczej dedykowany test rozumiem że jest jakas klapa?

Orange

http://screenshooter.net/103035774/bglsnwo

Ookla

http://screenshooter.net/103035774/mrtxmtx

 

 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 0

Prędkość Neostrady+

Fajnie super, tylko z ipv6 nie mam nic wspolnego bo tego nie uzywam, zwyczajnie nie ma sensu, a tam jednym z watków jest napsiane oby usunąć przyrostek ipv w loginie, wiec nadal to nie rozwiazuje mojego pytania.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17814
  • 186

Prędkość Neostrady+

@damlew88   nie bardzo rozumiem z czym masz problem, to że na różnych serwerach otrzymujesz odmienne wyniki testu mnie nie dziwi. 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrady+

@damlew88 Masz cos test  Orange i inny

Przechwytywanie2.PNGPrzechwytywanie1.PNG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 0

Prędkość Neostrady+

@Misiek62 chodzi o to że wiekszość testów pokazuje 17-18 a tylko na tym z orange niecałe 12 i tak tez odczuwalnie chodzi internet, w momencie łądowania strny jakiej kolwiek, ping bardzo skacze tak jakby www zapychalo całe łacze, ale masz racje, mnie tez to nie powinno dziwić orange to najgorsza firma z jaka miałem styczność a o jakiości nie wspomne, w Neti czegos takie nie było, ale popełniłem błąd idąć do orange. Temat można zamknąc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17814
  • 186

Prędkość Neostrady+


damlew88 napisał(-a):

@Misiek62 chodzi o to że wiekszość testów pokazuje 17-18 a tylko na tym z orange niecałe 12 i tak tez odczuwalnie chodzi internet, w momencie łądowania strny jakiej kolwiek, ping bardzo skacze tak jakby www zapychalo całe łacze, ale masz racje, mnie tez to nie powinno dziwić orange to najgorsza firma z jaka miałem styczność a o jakiości nie wspomne, w Neti czegos takie nie było, ale popełniłem błąd idąć do orange. Temat można zamknąc.


@damlew88, tak a propos Twojej ostatniej wypowiedzi co do wyników pomiaru prędkości .... może należy je odczytywać w ten sposób, że strona Orange daje rzetelny pomiar - sam to sugerujesz - a inne dają podrasowane wyniki. 

Co do pozostałych Twoich odczuć... cóż, nie jestem w stanie racjonalnie wytłumaczyć powodów skakania pingu - "to nie moja branża", nie znam się na tym na tyle.