Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie Neostrady ze słupa

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady ze słupa

Witam. Nie dawno złożyłem wniosek o podłączeniu Neostrady a nie mam przyłącza więc w salonie powiedzieli mi, że technik przyjedzie i sprawdzi to. Przyjechał po kilku dniach i stwierdził, że nie ma wolnych par (słup na moim podwórku centralnie przed domem stoi) i że trzeba ciągnąć nowy kabel od centrali (centrala 0.7 KM ode mnie w lini prostej) ale im się to nie opłaca więc wystawili status BMT. I co w tej sytuacji robić? Próbować żeby podłączyli sam telefon bo podobno to jest bardziej priorytetowe dla nich? Czy może tak być, że namówić któregoś sąsiada o rezygnacje z łącza (mam 2 takich co z tego nie korzysta)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Podłączenie Neostrady ze słupa

Obecnie internet nie jest usługą powszechną a Orange coraz mniej inwestuje w miedź, więc ciężko coś doradzić. Rezygnacja innych osób nie zawsze przełoży się na możliwości techniczne u Ciebie.

Lepiej zgłoś się na światłowód http://oferty.orange.pl/internet/ (niestety nie jest to rozwiązanie na net z dnia na dzień).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Podłączenie Neostrady ze słupa

Obecnie internet nie jest usługą powszechną a Orange coraz mniej inwestuje w miedź, więc ciężko coś doradzić. Rezygnacja innych osób nie zawsze przełoży się na możliwości techniczne u Ciebie.

Lepiej zgłoś się na światłowód http://oferty.orange.pl/internet/ (niestety nie jest to rozwiązanie na net z dnia na dzień).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady ze słupa

Na mojej ulicy mało kto będzie chciał światłowód skoro byłem u kilku sąsiadów i Neo im odpowiada. Warto próbować jeszcze raz zlecać przyłączenie mnie do "słupa"? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady ze słupa

Bo chyba może być tak że pary same się zwalniają?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Podłączenie Neostrady ze słupa

Ale zwolnienie pary to nie w każdej sytuacji wszystko. Próbować możesz, ale to nie zawsze sprawi jakąś różnicę. Orange ograniczyło inwestycje w miedź.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady ze słupa

A za takie podpisywanie umów są związane z tym jakieś opłaty?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Podłączenie Neostrady ze słupa

Orange odchodzi już od umów o współfinansowaniu budowy dla usług dla klientów indywidualnych. Płacisz jedynie aktywację w cenniku - ok 49 zł w zależności od promocji - oczywiście o ile usługa zostanie podłączona.

Poza tym jeśli będziesz to robił ciągle w krótkim okresie czasu, to po prostu złożenie kolejnego zamówienia może nie być możliwe.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Podłączenie Neostrady ze słupa

@luqiee Czy Twoim zdaniem pomoc uzyskana na forum zasługę na miano rozwiązania? Zachęcam Cię do oznaczania tak wpisu który najbardziej Ci pomógł. Szczęśliwy mężczyzna