Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

Chodzi o to żeby panie /panowie którzy monitorują tr forum. Poszły do kierownika i zgłosiły ze jest jeden(moze więcej klientów mających cykliczne przerwy w necie),  kierownik forwardnie  to do dyrektora. Dyrektor pomyśli w sumie złe....niezadowolony klient i (już informacja zasiana w przestrzeni[sorry ale jestem buddysta. a intencja i informacja kreuje rzeczywistość])

Chodzi o to aby być może  wszczęto jakieś testy i procedury wewnętrzne.

 

złożenie reklamacji będzie ostatecznością jak problemy Sie nasila.

Na upc po starym dobrym koncetryku ani razu nie miałem przerwy.

A tu przyszedł technik cos taśm dłutował(dziwne przy światłowodzie), tu coś nie przechodziło, no to na siłę i może problem leży u mnie na samej końcówce.

 

Przepraszam, jeżeli pisze w złym wątku. Ale ogrom informacji , który mnie codziennie bombarduje, slowdown, ważne jest puszczenie wspomnianej informacji

 

____________

* Edytowałem wpis - Wiktor


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53366
  • 620

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

@MahakalaPLCiekawe masz wyobrażenie jak działają służby techniczne i jaką ogromną jest sieć światłowodowa w Polsce..."...pójdzie, powie, że jeden klient ma problemy" a wszyscy rzucą wszystko i zaczną sprawdzać który to klient, aby zadowolić,...

No lepsze to niż legenda o smoku wawelskim...i ja bym się nie przyznawał do tego IT....

@Wiktorja bym już na Twoim miejscu leciał szukał kierownika, a nie poprawiał posty...🤣


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

Sam pracuję w korpo, a że maja problemy to nie ważne, ważne aby na papierze ssie zgadzało i cała firma poczuła przyjemne ciepło zarządu

__________

* Wpis edytowałem - Bartłomiej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

@MahakalaPL  tak jak mogłeś usłyszeć wcześniej to forum samopomocowe, tu użytkownicy usług operatora pomagają sobie wzajemnie, a moderacja czuwa nad działaniem tegoż forum. Tobie trza pisać/składać reklamację u źródła czyli infolinia Orange (czat lub telefon) Drzewo Reklamacje | Orange Polska 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1647
  • 8158
  • 64

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

@MahakalaPL Jeżeli używasz tylko FunBoxa bez ONT to sprawdź w menu poziom sygnału optycznego dla nadawania i odbierania. Możliwe, że jest tak jak podejrzewasz i technik coś niedokładnie zrobił. Podaj nam te odczytane poziomy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

@MahakalaPL  koledze @Samotnick  konkretnie chodzi o te dwie wartości

slav72_0-1695743730979.png

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1647
  • 8158
  • 64

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

Dokładnie o te wartości chodzi. Celowo nie dałem zrzutu ekranu, ponieważ nie wiem jakiego @MahakalaPL ma FB (dodatkowo w starej czy nowej wersji oprogramowania, w przypadku FB6). Mam nadzieję, że się na nas nie obraził i coś jeszcze napisze.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

mam wybrane to:

MahakalaPL_0-1695748709680.png

 

tu mam takie cos:

MahakalaPL_1-1695748889179.png

minusowe decybele to chyba nie dobrze ?

 

no i wan:

MahakalaPL_2-1695749000181.png

 

________________
* Ukryłem login oraz IP – moderator Michał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1647
  • 8158
  • 64

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

@MahakalaPL Parametry są bardzo dobre, niestety. Jest tam jeszcze w menu diagnostyka usług. Możesz spróbować się tym pobawić ale podejrzewam, że to nic nie da i bez przedstawienia logów i innych twardych dowodów nikt się nad tym nie pochyli. W jaki sposób i do jakich usług obserwujesz te utraty pakietów?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

Orange Światłowód - przerwy w internecie, gubione są pakiety.

o ale minusowe decybele to jest szum czy co?