Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niska prędkość swiatlowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53391
  • 620

Niska prędkość swiatlowodu

@Castrolek czyli zmierzyli poziom mocy odbieranej. Szkoda, że nie podpytales i nie za pisałeś wyników pomiaru. To zawsze coś dla następnej ekipy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Niska prędkość swiatlowodu

@Castrolek  to teraz tylko pozostało czekać na technika Orange i podejrzewam że ONT bądź FB 6 do wymiany, ale bardziej stawiam na ten pierwszy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Niska prędkość swiatlowodu

Podłączyli się do gniazdka w domu? Jeśli tak to pozostaje modem i ONT plus twój komputer. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 58
  • 0

Niska prędkość swiatlowodu

Umówiony technik stwierdził ze nie pojawi się i dodałem SMS ze realizacja zamówienia została zakończona. Nie wiem czy nie lepiej zerwać umowę póki mogę bo bawienia z tymi technikami mam już dość.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53391
  • 620

Niska prędkość swiatlowodu

@Castrolek  ja bym nie odpuścił. Jeszcze raz na czacie złóż reklamację ze screenem że speedtestu. Zaniżoną prędkość usługi i tyle. Zadaj wizyty technika


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Niska prędkość swiatlowodu


@Castroleknapisał(-a)

Umówiony technik stwierdził ze nie pojawi się i dodałem SMS ze realizacja zamówienia została zakończona. Nie wiem czy nie lepiej zerwać umowę póki mogę bo bawienia z tymi technikami mam już dość.


Jak to nie pojawi się? Łaski nie robi. Zgłoś na infolinii. Za niestawienie się u klienta o określonej porze montera firma utrzymująca strefę może dostać dużą karę finansową, że o zjebkach na operatywce nie wspomnę. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Niska prędkość swiatlowodu

@Castrolek  tak jak przedmówcy @agat13   i @marder  składaj reklamację na infolinii i wręcz domagaj się wizyty technika, co to znaczy nie pojawi się? od tego są!!! i co to realizacja zamówienia zakończona?, zakończona to ona będzie jak zostanie wyeliminowany problem!!!


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 58
  • 0

Niska prędkość swiatlowodu

Problemem okazał się walnięty router który dostałem, po wymianie wszystko działa.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Niska prędkość swiatlowodu

@Castrolek  to tak jak podejżewałem we wcześniejszym poście że uszkodzony albo ONT albo FB 6. Czyli technik z Orange rozwiązał problem, najważniejsze że wszystko jest już ok.