Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niska prędkość neostrady do 10mb


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niska prędkość neostrady do 10mb

Witam. Od około 3 lat posiadam neostradę do 10mb/s. na Początku maksymalna prędkość sięgała 6mb/s, czasem schodziła do 3mb/s ale na kilka dni. Od kilku tygodni prędkość spadła mi do 1,8-2,3mb/s. Czy to nie przesada? 

 

Bez tytułu.png

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Niska prędkość neostrady do 10mb

Zgłoś problem do BOK, niech przeanalizują co się dzieje. Próbowałeś robić resetować router??? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niska prędkość neostrady do 10mb

Restart routera był robiony. Do BOK jeszcze nie dzwoniłem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Niska prędkość neostrady do 10mb

Dokładnie zadzwoń do BOK i spróbuj zmienić modulacje w routerze z ADSL2/2+ na G.DMT i wrzuc zrzut z routera po tej zmianie. G.DMT bardzo często lepiej sie sprawuję przy takich parametrach. A jesli nic lepszego nie bedzie to powrócisz tak jak miałeś.

Anonim

Nie dotyczy

Niska prędkość neostrady do 10mb

 Ja bym nic nie robił jak się z linią nic nie dzieje to samo powinno się stopniowo podnieść

Nie wiem dlaczego, aż tyle spadło, może po zgłoszeniu zresetują mogą też nic nie zrobić, aby samo się dopasowało do możliwości linii.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niska prędkość neostrady do 10mb

to jest bardo dziwne. dzis pozno wrocilem to nici z BOK. kiedys pomagał reset routera. DOdam, że był przypadek, że prędkość z 3mb wróciła do  5.5 tydzień przez przedłużeniem umowy lol.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32383
  • 36518
  • 1369

Niska prędkość neostrady do 10mb

Masz dostęp do Nasz Orange, więc i do Mój Orange. Zgłoś problem sam przez zakładkę Mój Orange/Obsługa/Zgłoś sprawę - nie musisz czekać na połączenie z doradcą 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niska prędkość neostrady do 10mb

Zadzwoniłem jeszcze dziś. Na linii jest sporo problemów i maksymalna prędkość jaką mogę mieć to 2mb. Jutro ma być technik i znaleźć tego problem. zobaczymy jak to będzie wyglądać

Anonim

Nie dotyczy

Niska prędkość neostrady do 10mb

Z jednego screena parametrów się ciężko zorientować, Jak on byłby zrobiony przynajmniej po jednym dniu od momentu synchronizacji byłby bardziej odzwierciedleniem parametrów panujących na linii jeśli chodzi o ilość błędów. Jak ma być technik to niech sprawdzi wszystkie łączenia linii.