Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761  już w sierpniu miałeś problemy z VoIP. Działało, czy od tamtej pory problem? Zerknij na info naszego guru od tej usługi https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Orange-VoIP-przez-klienta-SIP-na-androidzie/m-p/262709


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

zauważyłeś jak walczę o pomoc której nie otrzymuję, od sieprnia dokładnie zero reakcji od "profesjonalistów"... co mi da konfiguracja, sprawdzanie wprowadzanie ręcznie - kombinacje jeżeli nie mam hasła aktualnego.. moge wpisywać kombinować - ja poprostu chcę zgodnie z zapisem w umowie otrzymać prawidłwoe, aktualne hasło do usługi voip


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22191
  • 182

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 

Niestety nie znamy twojego hasła.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2528
  • 9058
  • 45

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 zamów asystę techniczną jeśli nie możesz sobie poradzić. Jeśli wina będzie po stronie operatora to za nią nie zapłacisz. Jeśli Twój błąd to przynajmniej gość Ci wytłumaczy co robiłeś źle. 15 lat doświadczenia nie ma tu nic do rzeczy jeśli nie miałeś styczności z telefonią IP i konfiguracją urządzeń. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

Z tą ich asystą to troszke mnie rozweseliłeś - znam tą firmę i mozliwości "podejścia" do klienta - temat rozległy i raczej już przeznaczony dla instytucji odpowiedzialnych za kontrolę firm telekomunikacyjnych. Branża telekomunikacyjna - tematyka konfiguracji  serwerów itd.. z adresacją IP to podstawa... o czym ty wogóle piszesz... Ja poruszyłem zagadnienie " nie wywiązywanie się z zapisów umowy ... " nie techniczne zagadnienie... 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2528
  • 9058
  • 45

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 czy chcesz mi i reszcie kolegów tutaj na forum powiedzieć że od sierpnia dzwonisz na infolinię Orange i każdy kolejny konsultani Ci mówi "nie podam Panu hasła i co mi pan zrobi?" 😄


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

aby pomóc należy posiadać wiedzę na dany temat, powtarzanie tej samej błędnej czynności nie powoduje automatycznego rozwiązania problemu - w tym przypadku resetowanie usługi wysyłając smsa z kolejnym nowym hasłem bez sprawdzenia czy to hasło zostało również zmienione w systemie. Dobra chęć też nie rozwiąże problemu - wystarczy tylko dotrzymać zapisu umowy który wyraźnie mówi - po podpisaniu umowy hasło zostanie wysłane na maila.... to nie jest mój wymysł to jest zapis w dokumencie zatwierdzonym przez dwie strony. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761zmiana hasła na sms njpierw jest czynnościa systemową a pozniej w efekcie automatyczna czyli wyslaniem sms. Sprawdz konfiguracje bo coraz bardziej mam wrazenie ze nie dopuszczasz tego ze cos zle konfigurujesz.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2528
  • 9058
  • 45

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 nie ty pierwszy i nie ostatni coś takiego konfigurujesz
i jakoś nikt nie ma z tym problemów. Zamów asystę, przyjdzie monter i Ci ustawi. A jak się okaże że wszystko dobrze robisz to tym bardziej będzie mógł problem dalej eskalować aż będzie Ok. Orange ma takie procedury i tego nie przeskoczysz. A czy przychodzi na email czy SMS nie ma znaczenia. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761  tak naprawdę to hasła nikt z pracowników nie zna, więc wysyłanie mailem raczej nie wchodzi w grę. Oczywiście poza mailami systemowymi ale o tych w tym przypadku nie słyszałem. Dziwi mnie to, że generowane i wysyłane SMS-em generalnie wszystkie nie działają ..

Z ciekawości zrób fotkę zapisu o wysłaniu hasła z umowy lub regulaminu.