Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naprawiają neostrade od 30dni!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Naprawiają neostrade od 30dni!

WItam tak jak w temacie naprawiają mi juz 30 dzien neostradę. Termin realizacji był przekładany wielokrotnie.. Ile moze potrwać tak naprawa? Jest jakis termin jaki mają technicy na naprawę ? DOdam ze status tej sprawy sprawdzony przez Mój Orange to "Wstrzymane" BOK rozkłada ręcę i twierdzi, ze nic nie mozę.. Złożyłem reklamację ale ona też nie daje skutku (nadal jest rozpatrywana).... Ktoś jakieś pomysły jak to przyspiesyć? 

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Naprawiają neostrade od 30dni!

@dawidkaz Trochę dziwna sprawa, ale już wykorzystałeś, wszystkie możliwości czekaj, na odpowiedz z działu reklamacji. 

Anonim

Nie dotyczy

Naprawiają neostrade od 30dni!

Pisemna reklamacja, wyznaczenie Orange terminu naprawy, jeśli się nie wyrobią rozwiązanie umowy w której stroną winną będzie Orange. Ech...nie lubię takich sytuacji 😞 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Naprawiają neostrade od 30dni!

Obecnie nowy regulamin nie uprawnia do rozwiązania umowy w takiej sytuacji. Należy Ci się bonifikata i odszkodowanie za niedziałanie usługi. Niestety nie ma maksymalnego czasu naprawę. Podejrzewam, że uszkodzenie ma już status tzw. trudnousuwalnego. Poczekaj na odpowiedź na reklamację - tu odpowiedź musi być w ciągu 30 dni.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Naprawiają neostrade od 30dni!

@Piotrekk85 PAni z reklamacji kontaktowała się ze mna i próbowała coś zdziałać lecz pion techniczny olewczo odpisał jej, w skrócie mówiąć ze infrastruktura telekomunikacyjna do mnie jest w stanie "nówka sztuka nieśmigana" a w rzeczywistości ma około 15 lat iprzez ten czas żadnej modrnizacji... A i modrnizacji sieci równiez nie przewidują.... Ogolnie totatlny b...el.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Naprawiają neostrade od 30dni!

Wczoraj otrzymałem informację, że został po raz kolejny przesunięty termin realizacji na 14.03.2017 :[ Ile jeszcze razy mogą przekładać ten termin? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Naprawiają neostrade od 30dni!

Aż naprawią. Nie zawsze jest to możliwe.
Zgodnie z obecnym regulaminem możesz wystąpić o bonifikatę i odszkodowanie. Więc będziesz na duży plus - bo to nie tylko zwrot opłat, ale jeszcze coś co możesz otrzymać na własne konto.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Naprawiają neostrade od 30dni!

@Piotrekk85 Otrzymałem juz bonifikatę w wysokości 2 opłat abonamentowych za FunPack. A jeżeli odpisy techników do tego zgłoszenia są nie adekwatne do stanu rzeczywistego? Mogę zarządać jakieś dokumentacji z naprawy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Naprawiają neostrade od 30dni!

Poprosić możesz, ale nie musisz otrzymać.
Poza tym jeśli masz informację, które mogą ułatwić naprawę - to je przekaż na BOK.

A w czym problem dokładnie?
może wredny sąsiad przeciął kable albo brak jest zgody na wejście w czyjąś posesję?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Naprawiają neostrade od 30dni!

Problem tkwi w tym, ze panowie technicy nie pisza tak naprawdę nic i zmieniaja datę realizacji.. Takie wiadomości otrzymałem z BOK. Zgłoszona została niestabilność łącza.Jestem nielicznym użytkownikiem neo któr otrzymał regenerator ADSL. Prędkość łącza wzrosła ale z czasem zaczął się problem taki że parametr "Margines SNR" spada do zera i rozłącza.. Regenerator jest w 100% sprawny więc to można wykluczyć. A z panami technikami można powiedzieć mam na pienku ze względu na to że jako jedyny nie dałem śie nabrac na te ich kłamstwa.. Możecie wierzyć czy nie ale opowiadali w mojej miejscowości ludziom, że szybkośc neostrady może być zmienna ze wględu na to że miejscowość lezy w lekkim dole i zasięg jest słaby oraz od warunków pogodowych! 😮 Ale do jasnej.. przecież neo jest po kablu miedzianym a nie usługa mobilną.. Ale niestety ludzię w mojej miejsowości kompletnie się nie znają i mają po 1 lub 2 Mb/s