Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

patrzę na załączniki już drugi raz mi przysłali na email niby umowę  na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód mnie tej chwili  nie interesuje nowa umowa wysłałem odstąpienie umowy chodź 

żadnej umowy nie podpisałem  i dwa dni był spokój a 3 dnia znowu mi przyszło to samo mnie żaden telefon

internetowy mnie nie interesuje który jest na umowie 

 


3.jpg

4.jpg

2.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3870
  • 19

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

Też miałam taką akcję. Patrzę na emial też dostałam umowę do zatwierdzenia. Ja mocno zdziwiona skąd. Potem jak rozmawiałam z bratem on dzwonił zgłosić awarię. Tak to gościu w rozmowie zakręcił. To niech pan wyśle zobaczę. Ocsuwscie teraz drożej. Z numeru korzysta babcia. Która co prawda korzysta z internetu do Whatsapp ale nie ma szans aby wynika pakiet 3O GB.  Teraz tak ustawiłam, że tylko na kod. Potem jeszcze dzwonili na numer mijefi taty (z nju). Chodź tu mój jest podany do kontaktu. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2093
  • 7685
  • 31

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód


@bytom2009napisał(-a)

Orange Światłowód mnie tej chwili  nie interesuje


no ale to co Cię interesuje? Dopiero co pisałeś, że chcesz.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13156
  • 54051
  • 635

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

@bytom2009  odpowiem tak, póki usługa nie ruszy u umowa nie podpisana możesz mieć serki zamówień. To bez znaczenia. Niepotrzebnie tylko ruch w systemach generują i pupę zawracają SMS-ami


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3870
  • 19

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

Też miałam taką akcję. Patrzę na emial też dostałam umowę do zatwierdzenia. Ja mocno zdziwiona skąd. Potem jak rozmawiałam z bratem on dzwonił zgłosić awarię. Tak to gościu w rozmowie zakręcił. To niech pan wyśle zobaczę. Ocsuwscie teraz drożej. Z numeru korzysta babcia. Która co prawda korzysta z internetu do Whatsapp ale nie ma szans aby wynika pakiet 3O GB.  Teraz tak ustawiłam, że tylko na kod. Potem jeszcze dzwonili na numer mijefi taty (z nju). Chodź tu mój jest podany do kontaktu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

po prostu nie podpisze tej nowej umowy  brat ma telefon t-mobile i poproszę go żeby podpisał umowę 

na światłowód do 300 mb/s 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 513
  • 2119
  • 4

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

jestem na nieokreślonym i na początku dzwonili dość często potem trafiłem na dobrego człowieka i poprosiłem go żeby do końca roku już do mnie nie dzwonili za rok jak mi się skończy umowa z na sat z c+ to może wezmę internet+iptv a przedłużanie w tym momencie zupełnie mi się nie opłaca.
Co nie zmienia faktu, że dzwonić będą bo taka ich praca.  :))


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2093
  • 7685
  • 31

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

napierw tamci dzwonią, potem ci tu piszą, to jest nie do zniesienia


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13156
  • 54051
  • 635

na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

@bytom2009  tylko tak naprawdę trzeba wyjaśnić z czego wynika przesyłanie tej umowy i kto ją generuje. Kto wystawił zamówienie i od kogo ke przyjął. W jakiej formie?  Może to następstwo zgody na inwestycje, ale przecież ktoś musiał podać składowe usługi..ktoś zatwierdzić. Ktoś przesłać do realizacji. Sam operator tego w ciemno nie zrobi

Ja bym tego dociekał, a nie ślepo odrzucał. Starałabym się rozwikłać zagadkę, a nie chować głowę w piasek ..to nie rozwiązanie problemu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

agat13

tak mam zamiar zrobić 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13156
  • 54051
  • 635

Na siłę chcą żebym podpisał umowę Orange Światłowód

@bytom2009  dlatego tematu bym nie zamykał, póki nie odpowiesz skąd to przymuszanie wynika