Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie voipowym

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie voipowym

Dzień dobry. Mam jeszcze jeden problem i prosiłbym o pomoc. Jak zwiększyć liczbę dzwonków w telefonie stacjonarnym, bo w tej chwili po jakiś 4 włącza mi się poczta i często nie jestem w stanie odebrać tego telefonu.

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Brak kanału W Polsce – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie voipowym

@Kocibrat  w VoIP można to szybciej ustawić z poziomu operatora, bo to soft tylko...i z tego co wiem, to jest to możliwe 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

@KocibratWyłącz poczte głosową, jeśli jest niepotrzebna, bo z tego co pamiętam nie ma możliwości zwiększenia czasu włączania sie zapowiedzi


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

Telefon jest z kablem i nazywa się Alcatel i nic więcej na nim nie pisze. Jest taki kremowy  ma wyświetlacz i  duże przyciski.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

@Kocibrat  ustawienia poczty głosowej możesz zrobić w niewielkim zakresie. Dzwonków chyba nie ustawisz. Poczytaj https://www.orange.pl/omnibook/poczta-glosowa#dla-klienta#brak#jak-wlaczyc-poczte-glosowa-w-telefoni...

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

Dziękuję. Przeczytałem to ale nie znalazłem tam nic na ten temat. Czyli co nie da się tego w żaden sposób zmienić? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

@Kocibrat  z tego co mi wiadomo, się nie da....jeszcze podpytam...

Z tego co kojarzę, były to ustawienia na centrali telefonicznej. Czy one są zmieniane na życzenie?  Tego właśnie się obawiam, że nie 

A jeszcze jedno pytanie. To linia analogowa czy VoIP z Neostrady ( aparat podpięty do gniazdka telefonicznego na ścianie  czy do modemu Funbox, Livebox??)


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

Z tego co pamiętam w menu poczty głosowej była opcja zwiększenia czasu po którym zgłasza się poczta - 30 sekund 5 sygnałów.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

Wydaje mi się że podłączone jest do modemu od światłowodu. Ale to jest w szafce i trudno mi to sprawdzić. Ale pamietam że były problemy z telefonem jak mi to zakładali, dlatego sądzę że podłączone jest to do tego właśnie modemu.

 

________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Rafał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22191
  • 182

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie stacjonarnym

Nie chodzi o to czy jest dobrze podłączony, tylko w jakiej technologii jest realizowana usługa. Jeśli telefon jest podłączony do modemu to na pewno to VoIP.

 

PS. U mnie na VoIP żadna poczta głosowa się nie włącza.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak zmienić ilość dzwonków w telefonie voipowym

@Kocibrat  w VoIP można to szybciej ustawić z poziomu operatora, bo to soft tylko...i z tego co wiem, to jest to możliwe