Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Mnie najbardziej zastanawia to, że tak samo jak samo to przyszło, to też samo sobie poszło. Nagle wróciło, a teraz jak uruchomiłem, to wszystko było ok... Nie rozumiem. @-brtk- , sprawdzę twoją propozycję, gdy problem znowu się pojawi

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Możesz bez problemu sobie to wpisać teraz, połączenie kablowe będzie ci działać od razu po uruchomieniu komputera a usunie ci śmieci z ustawień sieciowych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Wiecie co Panowie, ja mam dziwne wrażenie, że to jest albo wina kabla, albo gniazda, albo w PC albo w FunBoxie. Zepsuło się to na nowo po tym jak nie chcący ruszyłem kablem. Ułożyłem kabel inaczej, problem ustąpił... Cóż. Będe monitorował sprawę dalej. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53259
  • 618

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@mihawoooZacznij od wymiany kabla. Odciągnij/odegnij języczek we wtyczce RJ45, bo czasem się spłaszcza i nie dociska porządnie do sprężyn w gniazdku. Póżniej wymień patchcord i gniazdo we FB...

Powiedz czy przestało zrywać

Anonim

Nie dotyczy

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera


@mihawooonapisał(-a)

Wiecie co Panowie, ja mam dziwne wrażenie, że to jest albo wina kabla, albo gniazda, albo w PC albo w FunBoxie. Zepsuło się to na nowo po tym jak nie chcący ruszyłem kablem. Ułożyłem kabel inaczej, problem ustąpił... Cóż. Będe monitorował sprawę dalej. 


Jak to pc to kartę sieciową kup, bo obstawiam że ona z usterka, grosze to kosztuje, tą wbudowaną w bios wyłącz 😎

Kabelki łań też wszystkie wymień na nowe, są w sklepach 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@Anonim pracuje w sklepie RTV więc mam dostęp do tego bez problemu :D. Jak problem powróci, kupie jakąś kartę pod PCIE, bo obecna karta jest wbudowana w płytę główną. Co ciekawe, przewody już były sprawdzane, i na innym kablu było to samo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Chociaż, teraz mi przyszło do głowy, że raczej nie jest to wina gniazda PC. Jak już to gniazda funbox. W końcu testowałem na karcie sieciowej podpinanej pod USB, i było to samo. Tak czy siak, będę informował

Anonim

Nie dotyczy

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Jak podejrzewasz FunBox, to zgłoszenie i wymiana, to zrobił bym z marszu 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Podłącz pod innej wejście ETH w Funboxie i obserwuj.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@-brtk- podłączałem. Dalej to samo.

@Anonim, ktoś wyżej pisał, że nie wymieniliby z tego powodu routera.

 

Ciężko powiedzieć. Będę obserwował. Póki co, dalej jest ok