Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gadżet oraz przedłużenie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Gadżet oraz przedłużenie

Witam,

 

Niedługo kończy mi się umowa na świadczenie usług noestrada 20Mb/s. Chciałem przedłużyć umowę i dostać gadżet za 1zł. Czy jest gdzieś lista dostępnych gadżetów, czy mogę wybrać tylko ten, który wyświetla mi sie na stronie sklepu orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gadżet oraz przedłużenie

Nie ma takiej listy. Każdy kanał sprzedaży ma inne gadżety (inne bywają w salonie, inne na infolinii - i tu też są różnice, inne na www). Czasem jest dostępna oferta bez gadżetu. Zwykle najbardziej atrakcyjne są na www.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Gadżet oraz przedłużenie

@piter668 oczywiście, że wybrać można tylko z dostępnych... Co gorsza czasem bywa tak, że gdy już przyjdzie czas na dostarczenie gadżetu, okazuje się że w tej chwili wczesniej wybranego (dostępnego) nie ma w magazynie... Wówczas powstaje możliwość zmiany na aktualnie dostęny bądź potrzeba wyrażenia zgody na opóźnienie w przysłaniu gadżetu. Z mojego doświadczenia wynika, że w takich okolicznościach braku trzeba się dopominać, dzwonić do BOK.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Gadżet oraz przedłużenie

Dziękuję Ci za szybką odpowiedź, niestety zaproponowane przez firmę "dostępne" gadżety są mało satysfakcjonujące da mnie. Co gorsza przy podaniu mojej lokalizacji ale zmiany opcji z przedłużenia umowy na nową usługę wyskakują mi zupełnie inne (w tym jeden, którego bym chętnie wziął). Czy można w takim razie "coś zdziałać" poprzez infolinię Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Gadżet oraz przedłużenie


piter668 napisał(-a):

Dziękuję Ci za szybką odpowiedź, niestety zaproponowane przez firmę "dostępne" gadżety są mało satysfakcjonujące da mnie. Co gorsza przy podaniu mojej lokalizacji ale zmiany opcji z przedłużenia umowy na nową usługę wyskakują mi zupełnie inne (w tym jeden, którego bym chętnie wziął). Czy można w takim razie "coś zdziałać" poprzez infolinię Orange?


@piter668 Tak mozna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gadżet oraz przedłużenie

Nie ma takiej listy. Każdy kanał sprzedaży ma inne gadżety (inne bywają w salonie, inne na infolinii - i tu też są różnice, inne na www). Czasem jest dostępna oferta bez gadżetu. Zwykle najbardziej atrakcyjne są na www.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Gadżet oraz przedłużenie

@piter668

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał