Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX6 prędkość internetu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

FUNBOX6 prędkość internetu

@mtdk13  skoro inne urządzenia działają poprawnie, to wina konsoli


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

FUNBOX6 prędkość internetu

W sumie to faktycznie musi coś być z konsolą bo innej opcji nie ma , dzięki za pomoc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

FUNBOX6 prędkość internetu

@mtdk13wiem że karta w PS4 jest 1Gbps i że kabelek nie jest całkiem zepsuty bo na kompie działa OK. Ale i tak wszystko wskazuje na wadę tego połączenia - czyli albo kabelek albo gniazdko "nie styka". Miałem taki kabelek który z jedną parą urządzeń spinał się tylko na 100Mbps a z inną na 1000Mbps więc wiem na 100% że takie cuda są możliwe. Jeśli możesz to zmień kablek, jak nie pomoże to uwierzę że to nie jego wina. Gniazdko w PS4 też na pewno można tak uszkodzić żeby działało "na pół gwizdka"  - nie napisałeś czy mu się dokładnie przyjrzałeś czy nie.

Wobec tego nadal obstawiam kabelek albo gniazdko w PS4.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FUNBOX6 prędkość internetu


@mtdk13napisał(-a)

W sumie to faktycznie musi coś być z konsolą bo innej opcji nie ma , dzięki za pomoc.


@mtdk13  nie mając pewności  co jest przyczyną problemu niepotrzebnie oznaczasz temat jako "Rozwiązanie" , to może wprowadzać w błąd inne osoby szukające pomocy z podobnym problemem. Owszem oznacz rozwiązanie gdy już będziesz znał przycznę i uda Ci się usunąć usterkę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FUNBOX6 prędkość internetu

@mtdk13  podpytam, udało Ci się ustalić/wyeliminować przyczynę kłopotów z prędkością neta?