Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dioda @ miga na czerwono

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Dioda @ miga na czerwono

Wstałem jak co dzień rano i się okazało ze nie ma internetu.

próbowałem robić reset routera itp.

Ale wszystko na marne wiec postanowiłem tutaj spróbować spytać czy jeszcze coś mi się uda samemu zrobić żeby naprawić ten internet

mieszkam w miejscowości Chodów 

 

________________
* Przeniosłem z działu Modemy i routery – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2398
  • 9928
  • 85

Dioda @ miga na czerwono

Cześć @Kuba456 

Musisz zgłosić awarie internetu na Orange czacie lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100. Jeśli miga Ci dioda internet to oznacza że modem  nie może się połączyć z Internetem na parametrach użytkownika. Więcej o diodach w Funboxie 2 w tym linku Orange Funbox 2.0 https://www.orange.pl/omnibook/orange-funbox-2-0#

@Kuba456a dioda DSL świeci się na zielono? Jeśli się świeci na zielono i jest synchronizacja to masz brak sesji i musisz zgłosić awarie internetu na infolinii Orange lub na Orange czacie.

Zerknij do tego linka.

Pozdrawiam 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2398
  • 9928
  • 85

Dioda @ miga na czerwono

Cześć @Kuba456 

Musisz zgłosić awarie internetu na Orange czacie lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100. Jeśli miga Ci dioda internet to oznacza że modem  nie może się połączyć z Internetem na parametrach użytkownika. Więcej o diodach w Funboxie 2 w tym linku Orange Funbox 2.0 https://www.orange.pl/omnibook/orange-funbox-2-0#

@Kuba456a dioda DSL świeci się na zielono? Jeśli się świeci na zielono i jest synchronizacja to masz brak sesji i musisz zgłosić awarie internetu na infolinii Orange lub na Orange czacie.

Zerknij do tego linka.

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13050
  • 53565
  • 622

Dioda @ miga na czerwono

@Kuba456  jeśli masz parametry usługi ( login i hasło) to możesz wpisać parametry rejestracyjne i zweryfikować czy otworzysz na nich stronę www Orange.pl

Wpisujesz  

rejestracja@neostrafa.pl jako login i hasło : rejestracja.

Dioda @ zaświeci się zielono.i otworzysz wymieniona stronę 

Wtedy więź, że problem jest tylko z Twoim loginem i hasłem ( no czy robiłeś cesję usługi?) 

Zgłoś to lub wygeneruje nowe w aplikacji Mój Orange