Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło [archiwum]

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło [archiwum]

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

Witam wszystkich, mam problem bo męczyłem się z aktywacją tej usługi, ale jak jest aktywna już (sprawdzałem status) to nie mogę się zalogować pomimo poprawnego wpisywania loginu i hasła. Przed tym zmieniałem e mail ale potwiedzałem go 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

@domsantiago
spróbuj może ponownie (za jakiś czas!) zalogować się na nowym mailu, a później na starym. Upewnij się, że w grę nie wchodzą jakieś zapamiętane, "podłe" Mrugający robot ciasteczka w tej konkretnej przeglądarce mobilnej.
Daj znać, czy problem nadal występuje... Zakłopotany kot

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

@domsantiagoJak masz taki problem to dzwoń do BOK tel 510 100 100.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Nie będę dzwonił do Bok bo mnie nie stać na ich stawki zawyżone, nie pytałem o numer telefonu tylko o przyczynę, wszystko jest niby zrobione a nie działa, masakra jakaś.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Witam

Będąc abonentem Orange, poprzez aplikację Mój Orange z BOK łączysz się za free. Co do ustawień, jeżeli coś nie działa jak powinno, masz złe ustawienia, a to trzeba zweryfikować przez BOK, ponieważ tutaj nikt nie ma dostępu do Twoich danych...
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

@domsantiagoPrzyczyna jest prosta nie pamiętasz hasła.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Zmieniałem hasło, i wpisuje te dane, że zdjęcia z zakładki darmowe Orange wifi. Nie mogę zadzwonić z aplikacji, bo pan bot jak dzwonię z mój Orange twierdzi że muszę użyć aplikacji Aby zadzwonić za darmo. A używam aplikacji. Używam tylko usług stacjonarnych, tj Neostrada.
received_1353206168092044.jpeg
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

@domsantiagoPoczytaj jeszcze tu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Albo zacznijmy od podstaw. Usługi darmowe Orange WiFi są dla klientów Orange, którzy mając swój stacjonarny internet aktywowali u siebie to pasmo dla innych klientów. Po drugie z darmowego Orange WiFi mogą korzystać klienci usługi mobilnej (komórki) . Do korzystania potrzebny zestaw login i hasło, ale @domsantiago to ma. Z mojego doświadczenia, zestawienie połączenia możliwe jest na dwa sposoby. Pierwszy to użycie w smartfonie aplikacji darmowe Orange WiFi, drugi sposób to wyszukiwanie dostępnego źródła WiFi oznaczonego jako darmowe WiFi, zestawienie połączenia, ale wtedy trzeba jeszcze w przeglądarce wprowadzić login i hasło. Wczoraj byłem u znajomych i tak właśnie połączyłem się z internetem.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło


domsantiago napisał(-a):
Zmieniałem hasło, i wpisuje te dane, że zdjęcia z zakładki darmowe Orange wifi. Nie mogę zadzwonić z aplikacji, bo pan bot jak dzwonię z mój Orange twierdzi że muszę użyć aplikacji Aby zadzwonić za darmo. A używam aplikacji. Używam tylko usług stacjonarnych, tj Neostrada.

@domsantiago  co do używania aplikacji "Mój Orange"  w celu darmowego połączenia z BOK, jest warunek że trzeba się w niej zalogować pełnymi danymi konta na stronie Mój Orange (orange.pl) czyli login  albo numer usługi (Neostrada) i hasło do tego konta w portalu orange.pl. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Darmowe orange wifi nieprawidłowe hasło

Załącznik proszę otworzyć, przy próbie wpisania przez aplikację.
Screenshot_2017-04-25-15-15-00-003_com.orange.orangewifi.opl.png