Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu - migająca dioda DSL

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Brak internetu - migająca dioda DSL

Witam. Od dłuższego czasu mam problem częstymi i długimi resetami funboxa 2.0 lecz dzisiaj od rana wszystko padło. Na zielono święci się dioda zasilania i Wi-Fi. Miga dioda DSL najpierw powoli po czym przespiesza i gaśnie. Gdzie może leżeć wina. Modem czy jednak kabel?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Brak internetu - migająca dioda DSL

@Lukasz301 może być uszkodzona linia, port w centrali lub ogólny problem na styku router centrala. Trzeba zgłosić na infolinii , czacie z prośbą o sprawdzenie linii, centrali. Coś padło na linii lub w centrali, skoro router nie może się zsynchronizować. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22194
  • 182

Brak internetu - migająca dioda DSL

Witaj @Lukasz301 .

Mam zgadywać? Stawiam na uszkodzenie linii telefonicznej. Albo może wysunął Ci się kabelek RJ11 z gniazdka. Być może gdybyś napisał coś więcej to domysły byłyby trafniejsze, bo te prawie na pewno na nic Ci się nie przydadzą.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Brak internetu - migająca dioda DSL

Wszystkie kable przy modemie i gniazdku są ok, nawet podpiąłem na innych i dalej to samo. Żaden nie jest luźny etc. Próbowałem także połączenia na starym modemie i efekt ten sam. DSL próbuje złapać synchro ale się nie udaje. Reset do fabrycznych też nic nie dał.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22194
  • 182

Brak internetu - migająca dioda DSL

@Lukasz301 

 

Skoro sprawdziłeś połączenia, to pozostaje Ci jedynie zgłosić awarię.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Brak internetu - migająca dioda DSL

Orange love z netem do 10 mega. Stacjonarny tel też jest i brak sygnału w nim ale on idzie przez modem więc jak modem lezy to tel też. Od zawsze tak było.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Brak internetu - migająca dioda DSL

@Lukasz301 może być uszkodzona linia, port w centrali lub ogólny problem na styku router centrala. Trzeba zgłosić na infolinii , czacie z prośbą o sprawdzenie linii, centrali. Coś padło na linii lub w centrali, skoro router nie może się zsynchronizować. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Brak internetu - migająca dioda DSL

@Lukasz301 , najwygodniej i od razu możesz dla pewności podeprzeć się diagnostyką w aplikacji Funbox. Tam też od razu możesz zgłosić problem w dedykowanym przycisku.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Brak internetu - migająca dioda DSL

Zgłoszone przez maxa i faktycznie jakąś usterka jest. Technik na wtorek ma być. Zobaczymy co wyjdzie dalej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22194
  • 182

Brak internetu - migająca dioda DSL

@Lukasz301 

Skoro to rozwiązuje Twój problem to pozostaje się cieszyć.