Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd uwierzytelnienia?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Błąd uwierzytelnienia?

Dzień dobry, mam pytanko. Dostałem dzisiaj modem funbox 2, podłączyłem wszystko elegancko, diody świeca jak mają świecić, vpa wpisane wszystko gra ale przy. Logowaniu na Neostradę wyskakuje błąd uwierzytelnienia???? Hasło i login dobre wpisalem

Dzięki z góry za. Pomoc

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Błąd uwierzytelnienia?

@Niedbas  to poprzez czat poproś o wygenerowanie nowego hasła 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Błąd uwierzytelnienia?

@Niedbas zresetuj FunBox-a i niech sam się skonfiguruje. Login i hasło są pobierane automatycznie i nie trzeba ręcznie wpisywać. Pewnie masz już nieaktualne, dlatego router nie może się zalogować. Pozostaw go po trzecie, sam się skonfiguruje. Później ustawisz sobie nazwę sieci WiFi i ewentualnie hasło do WiFi.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd uwierzytelnienia?

@Niedbas  na infolinii/czacie sztuczna inteligencja Max też wygeneruje Ci w razie czego nowe dane do logowania, następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami ze strony Orange FunBox 2.0 | Orange Polska , w szczególności tu

slav72_0-1645891571192.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Błąd uwierzytelnienia?

@Niedbas  z jakiej to okazjo dostałeś FB? Jeśli przedłużałem umowę, wymieniałeś uszkodzony stary na nowy, to powinien po włączeniu zassać ustawienia automatycznie. Jeśli to nowa umowa czy cesja, to może nie być to pewne. Przy cesji musisz wymienić hasło sam. Przy nowej instalacji może to nie zadzialac, lub np port stracił ustawienia i nie łączy do serwera autoryzacyjnego...

Jeśli masz Mój Orange to jest tam możliwość wpisania własnego hasła...

Do testow możesz wpisac taki login: rejestracja@neostrada.pl i haslo rejestracja. Po tym wpisoe w menu modemu powinienes móc  otworzyć strone startową  Orange.pl

Opcji jest wiele. 

Powiedz coś więcej, podpowiemy co robić