Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Linki w e-fakturze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Linki w e-fakturze

Zaciekawiło mnie rozwiązanie z interaktywnymi fragmentami informacji w elektronicznej fakturze w formacie PDF. Nie mniej jednak jedna z nich prowadzi na stronę z błędem 404 (Ta strona nie istnieje).

Dokładnie chodzi o informacje, które mają prowadzić do strony "https://www.orange.pl/telewizja/canalplus", która jest przy pozycji faktury dla używanego przeze mnie pakietu od Canal+ w ramach umów z Orange.

13 ODPOW. 13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Linki w e-fakturze

@Misiek62  może dlatego ta strona nie istnieje gdyż jak wiadomo od 22 stycznia wygasła umowa pomiędzy Orange i Canal+ i już nie ma promocji z tą usługą Brak Canal+ w aktualnej ofercie Orange IPTV - SATKurier.pl


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Linki w e-fakturze

@slav72  ale z tej strony, którą przywołałeś info brzmi: "22 stycznia br. z oferty IPTV Orange Polska przeznaczonej dla nowych klientów usunięto większość kanałów CANAL+. Konkretnie chodzi o możliwość wykupienia pakietów CANAL+ Prestige i Extra+.

Nie dotyczy to aktualnych klientów Orange TV, którzy to nadal mają dostęp do wspomnianych kanałów, zgodnie z posiadaną umową."  Według niej rozróżnia się klientów, którzy nadal mają dostęp, od potencjalnie nowych chętnych, dla których takiej możliwości nie ma. Ponadto mowa jest tam o tym, że tylko część oferty Canal+ (niektóre kanały) nie jest dostępna.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Linki w e-fakturze

@Misiek62  tak, oczywiście, z tym że link wrzucony przez Ciebie prowadził do strony z promocją na tv z kanałami od C+ w Orange, a wiadomo jak nie ma umowy to nie ma promocji, na tej pustej stronie nawet widnieje info "sprawdź aktualne promocje".

slav72_0-1706208411377.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Linki w e-fakturze

@slav72  ale ja to napisałem, że ten link z faktury prowadzi do strony informującej o błędzie. Nie wspomniałem tylko, że inne uruchamiają pobranie dokumentów - np. regulaminu "Zasady przyznawania rabatu za łączenie usług w Orange".

 

Dopowiem, że w tych wierszach gdzie są  łącza jest też znak zapytania, który zawiera podpowiedź. Dla tej konkretnej brzmi ona: "Poznaj ofertę CANAL+ i zobacz, jak możesz ją łączyć z ofertą telewizji od Orange.
Po więcej szczegółów kliknij w kwotę obok." - więc niekoniecznie sygnalizuje iż chodzi o promocję... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Linki w e-fakturze

@Misiek62  to też dlatego Ci odpowiedziałem dlaczego konkretnie ta strona nie istnieje... jak można poznać ofertę z kanałami Canal+ skoro jej nie ma...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Linki w e-fakturze

@slav72 nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Po pierwsze, w artykule który przywołałeś (ja tak czytam) mowa jest o tym, że część oferty Canal+ nie jest dostępna za pośrednictwem Orange. Podkreślam część. Na dodatkowy dowód sprawdź co jest tu: https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/orange-tv-pakiety-dopasowane-do-twoich-potrzeb/


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Linki w e-fakturze

@Misiek62  artykuł który przywołujesz pochodzi ze stycznia 2022 i jest raczej już nie aktualny, a w tym o którym ja wspominam jest napisane "część" gdyż dotyczy to oferty kanałów C+ z IPTV, a nie z DTH (bo tam nadal jest dostępna) i dotyczy nowych klientów (dlatego brak promocji na stronie), a nie posiadających już usługi.

PS.

Co zaś tyczy się wspomnianych przez Ciebie odnośników i znaków zapytania to raczej żadna nowość gdyż widnieją one na e-fakturach od chyba roku (jak nie dłużej), przynajmniej tak jest na moich e-fakturach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Linki w e-fakturze

@slav72  co do dat masz rację. To, że o tym piszemy ewentualnie powinno być inspiracją dla Orange, aby poukrywać zdezaktualizowane informacje. 

 

Natomiast muszę podtrzymać twierdzenie, że nie cała oferta C+ została wyłączona dla klientów Orange... korzystających z IPTV, bo w tym artykule, który Ty przywołałeś jest też akapit: "Od 22 stycznia br. Orange Polska wyłączył możliwość wykupienia w IPTV pakietów CANAL+ Prestige i Extra+. Nie dotyczy to aktualnych klientów Orange TV, którzy to nadal mają dostęp do kanałów z wspomnianych pakietów, zgodnie z warunkami umowy. Pakiet dodatkowy Multi+ nie został wycofany."

Którego ostatnie zdanie wskazuje, że pakiet Multi+ nie został wycofany.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Linki w e-fakturze

@Misiek62  na zakończenie powiem tylko tyle, dlatego "część" gdyż kluczowe są słowa "kanały Canal+" i chodzi tu o 11 kanałów, które wyszczególniono i opisano tu Poznaj kanały CANAL+ i oglądaj je w ramach oferty telewizyjnej Orange! - Poradnik Orange

Ten artykuł bardziej to wyjaśnia Orange koniec Canal+ rezygnacja (wirtualnemedia.pl)