Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdjęcie z wakacji do sieci


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zdjęcie z wakacji do sieci

@bronzub masz racje nie uniknie się przypadkowego wrzucenia w sieci. Wczoraj moja żona pokazała nagranie, jak udałem się do znajomych. Tylko zadzwoniłem domofonem i już zostałem nagrany i obfotografowany. Ciekawe, czy takie nagrywanie dzwoniącego domofonem jest legalne?

Anonim

Nie dotyczy

Zdjęcie z wakacji do sieci

@bronzub  4 tony eko groszka kupiłem, szkoda że fotek nie zrobiłem, ale sąsiedzi widzieli 😄

@ketrasaArtur  też mam domofon z kamerką i podgląd jest, ale nie nagrywa filmów, fotkę zrobi 😉

Czy to legalne, jeśli nie udostępniasz to tak, jeśli jakieś zdarzenie będzie, to zdjęcie się przyda, jako dowód w sprawie, dodatkowo mam monitoring i tam to filmiki się nagrywają, ale jak dotąd bez jakiś ciekawych zdarzeń 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zdjęcie z wakacji do sieci

@ketrasaArtur  legalne do użytku wewnętrznego, ale musi na drzwiach być informacja kto jest administratorem nagrań i gdzie są dostępne...😁

Anonim

Nie dotyczy

Zdjęcie z wakacji do sieci

@agat13  u mnie dwa psy zarządzają posesją, jakby co ja nie odpowiadam 😉

Zdjęć czy filmów nie udostępniam z monitoringu, to jedynie podgląd, co się dzieje na posesji jak mnie nie ma 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zdjęcie z wakacji do sieci

@Anonim Jak sam oglądasz to jesteś operatorem kamery hobbystycznej 🙂

Tu @ketrasaArtur pisał o przesyłaniu i udostępnianiu nagrań/zdjęć osób trzecim, bo żona pokazywała coś z monitoringu/domofonu znajomych 🙂 i to jest szpiegostwo karalne 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zdjęcie z wakacji do sieci


@Anonimnapisał(-a)

@agat13  u mnie dwa psy zarządzają posesją, jakby co ja nie odpowiadam 😉

Zdjęć czy filmów nie udostępniam z monitoringu, to jedynie podgląd, co się dzieje na posesji jak mnie nie ma 😉


@Anonim , o ile mi wiadomo, psy oznajmiają stróżowanie swoim zachowaniem, lecz nie odpowiadają za brak stosownej tabliczki ostrzegawczej. Chyba że stoisz przy bramie, albo ochroniarz i nawołuje, by nie zbliżać się do posesji, bo właściciel gryzie🤣 Zabezpieczenie czyjejś nietykalności cielesnej jest Twoim "psim" obowiązkiem😀 Wyprowadź mnie z błędnego toku rozumowania😊 Poza tym, jesteś farciarzem i nie musisz u Indian kupować chrustu😂

Anonim

Nie dotyczy

Zdjęcie z wakacji do sieci

Drzewo już mam na zimę 😃

Tabliczka na płocie jest 🐾😁

Nawet koty omijają posesję, szerokim łukiem 😁