Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 1

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

Cześć

 

Czy usługa skrzynka pocztowa (multibox) już definitywnie zakończyła działalność. Od tygodnia nie można się zalogować. Wyrzuca info Service Unavailable.

 

 

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę temat i przeniosłem z działu "Konto Mój Orange" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 1

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

W prawym dolnym roku pojawia się żółty pasek z wykrzyknikiem i napisem "Błąd połączenia z sewerem!"

 

@Edit udało mi się zalogować na poczta.orange.pl z pomocą maila. Do tej pory robiłem to z pomocą nazwy użytkownika i działało. Temat chyba można zamknąć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10058
  • 86

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

Cześć @srk76 

Błąd Service Unavailable oznacza że dany serwer internetowy działa poprawnie, ale w tej chwili nie może obsłużyć żądania, ponieważ jest niedostępny ze względu na przeciążenie lub zaplanowaną konserwację. Może poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie się zalogować

@srk76  a jak się loguje do Multi Boxa poprzez stronę główna Orange https://www.orange.pl/zalogowanie.phtml?redirect=true czy poprzez poprzez dedykowany serwis https://poczta.orange.pl/ ?

Mozę jest przeciążony serwer lub trwają prace konserwacyjne. Spróbuj jeszcze wyczyścić w przeglądarce ciasteczka pliki cookies może to jest problemem 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 1

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

Tu wyrzuca błąd serwera: https://poczta.orange.pl/ 

Na drugiej podanej stronie wyrzuca komunikat: "

Obecnie prowadzimy prace na naszej stronie

 

Daje jednak możliwość przejścia na stronę: https://poczta.orange.pl/login.html?_ga=2.147087551.908972993.1703766546-652221159.1703766546

 

...ale ten link wyrzuca:

 

Not Found

The requested URL was not found on this server.

 

Próbowałem z różnych komputerów także po wyczyszczeniu. Te błędy i komunikat o pracach pojawiają się już od kilku tygodni. Dlatego też zadałem pytanie na forum.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13206
  • 54228
  • 637

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

@srk76Według informacji skrzynka powinna działać normalnie.Zgłoś to na infolinię i poproś o przekazanie do hostingu informacji o problemach. Na czacie możesz załączyć screeny i koniecznie info jakiego konta dotyczy sprawa


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

Przed chwilą zalogowałem się do swojej konta Multibox. Zrzut ekranu 2023-12-28 142942.png

 

Odrębne logowanie mam do skrzynki poczty Orange - spod adresu poczta.orange.pl. Zrzut ekranu 2023-12-28 143405.png Jak widać do obu udało mi się zalogować.

Uzpełniając. Na zakładce w Multibox też mam dostęp do swoje skrzynki konta poczty Orange:

Zrzut ekranu 2023-12-28 143919.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22420
  • 185

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

@srk76 

Jak to błąd serwera, jaki błąd serwera, kiedy wyrzuca?

Normalnie, z palca (bez klikania w dziwne linki) wpisujesz w przeglądarkę adres poczta.orange.pl i powinna otworzyć się strona logowania:

j131_0-1703775410524.png

I co się dzieje jak próbujesz wpisać login i hasło?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 1

Skrzynka pocztowa Orange - czy Multibox już jest zamknięty?

W prawym dolnym roku pojawia się żółty pasek z wykrzyknikiem i napisem "Błąd połączenia z sewerem!"

 

@Edit udało mi się zalogować na poczta.orange.pl z pomocą maila. Do tej pory robiłem to z pomocą nazwy użytkownika i działało. Temat chyba można zamknąć.