Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Senior w Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Senior w Orange


@Cracersnapisał(-a)

@mD_360napisał(-a)

nie jestem pewien czy poprawnie odpowiadam na pytanie zadane w tym temacie, ale mam kilka przemyslen i pomyslow w kwestii podejscia do seniorow. Glownie pod katem aplikacji Moj Orange.

 

1- apka mo dla kogos kto jest seniorem nie powinna pozwalac na "wyskakiwanie" tylu ekranow,

okienek itp z promkami

2- seniorzy powinni byc zwolnieni z obowiązku logowania sie do apki co miesiac

 

3- nie wiem, czy to nie seance fiction ale może warto by było zrobic ukłon w strone takiego seniora i np. zaoferowac za darmo raz na pol roku mozliwosc skorzystania z asysty technika Orange 🤔

 

 


Ja jeszcze dodalbym do tego brak dodatkowych opłat za płatności za faktury w aplikacji. Dwa razy do roku jestem na poczcie żeby wysłać kartki świąteczne i nadal widzę starsze osoby przy okienku z plikiem rachunków. W ten sposób można zachęcić ich i ułatwić im płatności przez internet. A swoją drogą zastanawia mnie to że kupując coś w sklepie przelewy błyskawiczne są darmowe, ale płacąc jakąkolwiek fakturę za prąd, gaz, internet, telefon takie opłaty są praktycznie u kazdego, przynajmniej wszyscy moim dostawcy mediów takie opłaty mają za płatności w ich aplikacjach.


👍

 

to przykład klasycznego przerzucania kosztów związanych obsługą operatora płatności. Takie czasy 🤑


I też się podpisuje pod tym by z tej opłaty seniorzy mogli być zwolnieni