Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

Witam wszystkich!

Przeglądając wpisy na blogu Orange o bezpieczeństwie, napotkałem na to cudo

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/2fa-czyli-oszustowi-opadnie-szczeka/

Zapoznałem się z nim bardzo dokładnie. Odkopałem swoje dane do konta hostingowego Neostrady (dzięki, czacie!) i sprawdziłem - konta 50 MB jak najbardziej mają 2FA. 

Teraz moje pytanie - kilka dni temu sam odradzałem pocztę Orange, bo pojemność jest - lekko mówiąc - żenująco niska - czy jest szansa, aby Orange zrobiło tu krok do przodu? Np. nie 50 MB, a 1 GB?

Myślę, że koszt dla Orange nikły - bo cena przechowywania danych spada, a jednak klienci by to odczuli. 

Ba! Sam, z racji faktu iż Interia jest dopiero na etapie testowania weryfikacji dwuetapowej (wiadomo, jak to w grupie Polsat z "testowaniem" jest...) - pewnie skorzystałbym z tej skrzynki. 

Czy ktoś z Orange może się wypowiedzieć, czy można to gdzieś komuś dalej przekazać? 😉 

 

______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13253
  • 54373
  • 637

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

@AnonimMimo możliwości wyboru niestety nie da sie powiększyć pojemności skrzynki w starej domenie. Możesz założyć drugą w Multibox-ie (tam jest 300MB przestrzeni), a mi pokazało nawet 1GB...

Adresu jednak na Multiboxa nie przeniesiesz...Można to zrobić zakładając Neo Biznes i wtedy podobno da rade migrować z adresem skrzynki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32444
  • 36812
  • 1369

E-Mail

Pomysł na forum w odpowiednim dziale jest. Realizacja raczej wątpliwa. Małe zainteresowanie. Skrzynek na rynku pełno.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18633
  • 53354
  • 721

E-Mail

@Anonim jak dobrze pamiętam, to na forum NO był poruszany temat pojemności skrzynek e-mail od Orange. Raczej wątpię, aby pojemność uległa zmianie. Moim zdaniem szybciej będzie wykupienie komercyjne usługi, jeżeli mocno zależy na bezpieczeństwie, nawet z własną domeną. 

Anonim

Nie dotyczy

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

@ketrasaArtur Przeglądałem oferty płatnych dostawców (Home, OVH, Nazwa) - ba, do niektórych dzwoniłem w piątek. W 99% nie ma weryfikacji dwuetapowej już na etapie webowym - o bezpieczeństwie nie ma mowy 😞 

Ale skusiłem się na pozostanie w Interii, bo ich BOK napisał mi jasno - testują już weryfikację dwuetapową. Dam im czas - dzięki wszystkim za pomoc! :] 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2036
  • 6309
  • 69

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

@Anonim po zalogowaniu do panelu, wybierz użytkownicy, wyświetli się twój identyfikator neostrady, Następnie kliknij w koło zębate pod Ustawieniami. Wyświetli się ekran i tam jest suwak do ustawienia pojemności skrzynki - maksymalnie 9999 mb. Od razu przyznam, że nie testowałem i nie wiem co się stanie gdy zatwierdzimy ustawienie ze zwiększoną pojemnością skrzynki.

Anonim

Nie dotyczy

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

Wyskakuje błąd niestety 😞 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2036
  • 6309
  • 69

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

Kolejnej skrzynki z większą pojemnością też się nie założy 😞 bo też błąd...

Ale.. tak sobie głośno myślę - może zrób zgłoszenie na czacie dot pakietu hostingowego z reklamacją że nie działa ci ani zwiększenie pojemności skrzynki, ani założenie nowej z dużą pojemnością. I zobaczymy co odpiszą.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13253
  • 54373
  • 637

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

@AnonimMimo możliwości wyboru niestety nie da sie powiększyć pojemności skrzynki w starej domenie. Możesz założyć drugą w Multibox-ie (tam jest 300MB przestrzeni), a mi pokazało nawet 1GB...

Adresu jednak na Multiboxa nie przeniesiesz...Można to zrobić zakładając Neo Biznes i wtedy podobno da rade migrować z adresem skrzynki.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

E-Mail neostrada - zwiększenie dostępnego miejsca

Osobiście polecam komercyjne rozwiązania 🙂.