Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 8
  • 0

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

Witam, zamówiłem ostatnio 2 rzeczy nie na raty ze strony orange.pl dostarczenie przesyłki dałem do salonu i płatność przy odbiorze, z racji że nie mogłem odebrać poszła za mnie narzeczona, wysłałem jej SMS którego dostałem z nr przesyłki, ale pani w salonie zażyczyła sobie pełnomocnictwa do odbioru tychże akcesoriów i teraz pytanie czy jej się czasem coś nie pomieszało? Ktoś przychodzi z nr zamówienia chce zapłacić nie ma żadnej umowy i pełnomocnictwo?? W żadnym sklepie się jeszcze z czymś takim nie spotkałem także kurier nigdy nie robił problemu dodam jeszcze że to nie była znaczna kwota tylko 2 rzeczy za 79.90

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11659
  • 52

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

Potrzebne pełnomocnictwo niestety, inaczej to każdy mógłby odebrać, regulamin jest jeden dla telefonów i akcesoriów, moim zdaniem to pewne zabezpieczenie klienta i ja nie widzę w tym nic dziwnego 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11659
  • 52

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

Potrzebne pełnomocnictwo niestety, inaczej to każdy mógłby odebrać, regulamin jest jeden dla telefonów i akcesoriów, moim zdaniem to pewne zabezpieczenie klienta i ja nie widzę w tym nic dziwnego 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18427
  • 52685
  • 710

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

@Nicko odradzam odbieranie zamówienia w salonie zamówionego przez sklep Orange. Lepiej takie zamówienie zamawiać z dostarczeniem do paczkomatu lub kurierem.

W salonie odbiór zawsze musi być z pełnomocnictwem lub odbiór osobisty.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9899
  • 85

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

Cześć @Nicko 

Odbiór w salonie musi odbywać się osobiście lub za pomocą pełnomocnika.

Jeśli jesteś już Klientem Orange – na podstawie pełnomocnictwa notarialnego lub pełnomocnictwa pisemnego zwykłego możesz wyznaczyć osobę do odbioru przesyłki. Pełnomocnictwo zwykłe to spisane upoważnienie między abonentem a osobą trzecią, które uprawnia do odbioru przesyłki w imieniu abonenta. Osoba umocowana odbiera tylko przesyłkę, nie podpisuje umowy i nie jest jej stroną. Pełnomocnictwo powinno zawierać datę wystawienia, kto kogo i do czego upoważnia oraz podpis mocodawcy pod złożonym oświadczeniem.

Więcej informacji  w tym linku w pkt 6 pytanie Czy przesyłkę mogę odebrać osobiście? https://www.orange.pl/omnibook/dostarczenie-przesylki#

Pozdrawiam 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Czy do odbioru w salonie, zamówionego online akcesorium naprawdę konieczne jest pełnomocnictwo?

A czy Tobie się coś nie pomieszało, że masz pretensje iż pracownik postępuje zgodnie z regulaminem? 

 

Jak rozumiem z oszczędności do salonu szczególnie przy tak małej kwocie.  Sprzęt na odbiór czeka 5 dni. Jak nie mogłeś zrobić tego w tym czasie to jak już wyżej padło osobie 3 potrzebne upoważnienie.