Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Witam. Posiadam usługę neostrady do 10mb/s, z telefonem komórkowym, stacjonarnym i TV w usłudze Fun Pack. Mój problem polega na wysokim (nie jakimś tragicznie wysokim) pingu w CS:GO. Na polskich serwerach jeszczę jest ok (około 40-50 pingu) lecz jeśli chodzo zagraniczne serwery to ping nie spada poniżej 70. Może i nie są to duże wartości lecz w takiej grze jak CS:GO najlepiej jeżeli ping jest jak najniższy. Dodam, że przy speed testach na internecie pokazuje mi ping w granicach 35-37.Pytanie brzmi, czy mogę liczyć na mniejsze pingi? Jeżeli coś trzeba dodać, jakieś ss'y z programów to proszę pisać ponieważ w sprawach sieci jestem zielony. 

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Jak jesteś zielony - podaj adres serwera cs:go z którym jest problem.
Ew. jak możesz samemu - sprawdź czy po drodze jest telia.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

@Ysiek Spróbuj w konsoli CS:GO (~) wpisać polecenie: mm_dedicated_search_maxping 65. Jeżeli na zagranicznych nie schodzi Ci ping poniżej 70, to powinno zacząć wyszukiwać mm, głównie po serwerach valve zlokalizowanych w warszawie. 

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

@Rafałw co trzeba w pisać to polecenie ?


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

W konsoli deweloperskiej w CS:GO, przy okazji szukając screena jak ją włączyć, zauważyłem, że jest łatwiejszy sposób, poniższym suwakiem ustawić manualnie ten ping 😉 Rzadko grając wchodzę do ustawień, więc nie pamiętam jaki tam minimalny ping można zaznaczyć, ale jak jest większy niż 70, to lepiej wpisać ręcznie do konsoli. 

konsola csgo.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Czyli jedynym rozwiązaniem jest granie na polskich serwerach? Niby jakieś rozwiązanie, lecz pewnie trzeba będzie dłużej czekać przy szukaniu serwera. Dodam, że problem nie występuje tylko w CS:GO, w innych grach sieciowych ping też jest wyższy od innych graczy, rozumiem, że nie osiągnę takiego pingu jaki jest na światłowodzie ale czy jest możliwość nieco go obniżyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Poczytaj w necie czy też tutaj w wątkach po haśle TELIA.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Poczytałem te tematy na temat Telia.net. Problem u mnie jak widać podobny, tylko u mnie nie występuje gubienie pakietów. Czyli rozumiem, że nie da się z tym nic zrobić? Tutaj jeszcze dodam ss'y speedtestów (Kraków, Berlin) i cmd pathping z wiersza poleceńcmdping.pngspeedtestberlin.pngspeedtestkrakow.png

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

@YsiekJaki masz router i czy w loginie do Neostrady nie masz /ipv6 ?

xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6