Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze skokami pingu w grach


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem ze skokami pingu w grach

Mój internet od zawsze miał skoki pingu w grach jednak pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się widzieć od 2000 do 5000 ms w grach (widzę ten problem od piątku kiedy to piszę jest niedziela ale nie sądzę że jest to spowodowane weekendem, ponieważ zawsze miałem w weekendy i w normalnych dniach tygodnia taką samą prędkość łącza). Proszę o pomoc z aktualną sytuacją jak i z sytuacja skoków pingu raz na jakiś czas.

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Problem ze skokami pingu w grach

@Nombarek internet mobilny nie jest dobry do gier, szczególnie wymagających niskiego pingu. Wszystko jest zależne od obciążenia nadajnika, jego prawidłowej pracy. Mogą wystąpić awarie, zakłócenia, do tego dochodzą tracroute, które często biegną do serwerów zagranicznych. W przypadku internetu mobilnego niewiele da się cokolwiek poradzić. Teoretycznie sieć 5G ma mieć niższe pingi od LTE, ale obecnie 5G jest dostępna w małej ilości lokalizacji. Proponowałbym się rozejrzeć za internetem stacjonarnym, najlepiej światłowodowym.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem ze skokami pingu w grach

Na początku tylko powiem panu że szczerze przez przypadek zaznaczyłem internet mobilny. Internet mam stacjonarny, jednak jak na razie w moim miejscu nie ma wystarczającej liczby chętnych na światłowód, może być to możliwe co najmniej za rok.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22191
  • 182

Problem ze skokami pingu w grach

@Nombarek 

Napisz coś więcej o tym jakie masz łącze i jaką umowę. Zakładam że DSL, możesz pokazać parametry linii? Może ktoś coś doradzi. Tak "na sucho" to pozostaje jedynie współczuć. Ewentualnie, jeśli uważasz że umowa jest świadczona niezgodnie z umową, możesz składać reklamację. Tu jest forum samopomocowe, nie ma dostępu do Twoich danych a rady jakie dostaniesz zależą wyłącznie od tego co i jak opiszesz.