Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pingiem na wifi po rozpoczęciu rozgrywki


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z pingiem na wifi po rozpoczęciu rozgrywki

Witam wszystkich, mam problem z Wi-Fi, gram głównie w EA FC 24 na Ps5. Mam światłowód od Orange 300mb/s, router Funbox 3 . Gram bez kabla. Przed meczem pokazuje mi rewelacyjne połączenie z rywalem 10 pingu, jak już wejdę do meczu to lagi są jakbym miał conajmniej 1000 pingu, czasami kończy się to przerwaniem połączenia między konsolą a Wi-Fi. Nie wiem co jest, mieszkam w domu jednorodzinnym, router jest na dole w salonie . Ja gram u góry w swoim pokoju. Myślałem o kupnie wzmacniacza sygnału. Czym może być to spowodowane? Z góry dzięki za pomoc.

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53312
  • 619

Problem z pingiem na wifi po rozpoczęciu rozgrywki

@Graceeq  gra po wifi właśnie tak się zachowuje. Jak chcesz się przekonać czy wzmacniacz coś wniesie i poprawi, to wypożycz na kilka dni Smartwifibixa od Orange, podłącz go po wifi, a do kompa po kablu. Zrobisz most i sprawdzisz za kilka złotych czy działa lepiej. Wątpię, aby to całkiem poprawiło sytuację, gdyż jedynie kabel do modemu to załatwi

Pożyczasz na kilka dni i zwracasz..opłata za te kilka dni, jest niewielka, a test możesz zrobić bez zobowiązań 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8085
  • 63

Problem z pingiem na wifi po rozpoczęciu rozgrywki

@Graceeq Po pierwsze przenieś konsolę na dół w pobliże routera i sprawdź jak zachowuje się podłączona przez WiFi i przez przewód sieciowy  Nie będziesz musiał zgadywać. Po drugie przeczytaj https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Problem-z-opóźnieniami-na-światłowodzie/td-p/384645