Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pakietami internetu


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 96
  • 0

Problem z pakietami internetu

modem mam nowy od tygodnia  600mb
na wcześniejszym było to samo 
z rzeczy, które mi kazali sprawdzić to zamienić na dns googlowski ( chyba to tak się nazywało ), na modemie  ipv4 , próba zmniejszenia taktowania gpu 

ustawienia zasilania grafiki na maksymalne 

chyba to wszystko , troche ten temat się już ciągnie i już wszystkiego nie pamiętam biorąc pod uwagę że tylko trochę wiem co robię 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Problem z pakietami internetu

@Dress Zdradź nam proszę co to za komputer? Nie stacjonarny jak się domyślam? Jak notebook to podaj dokładne oznaczenie modelu. Może ktoś miał podobne problemy w tej grze (WoT?) i na tym sprzęcie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53646
  • 625

Problem z pakietami internetu

@Dress  to może weź komp i do kolegi z FTTH idź zagraj . Może ma innego dostawcę 

Im więcej testów tym szybciej coś ustalisz 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 96
  • 0

Problem z pakietami internetu

Lenovo Legion 5 15IMH05H

TAK WOT 🙂

ale chrześniak grał w coś innego i było podobnie 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 96
  • 0

Problem z pakietami internetu

Właśnie grając u szwagra godzinę nic się nie działo i wydaję mi się że to jednak internet ale potrzebuję jakichś dowodów żeby to uzasadnić u operatora orange


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Problem z pakietami internetu

Jak się upierasz, że to wina Twojego łącza to skorzystaj z internetu w komórce przez hotspot. Tylko w takich samych warunkach jak przy korzystaniu ze światłowodu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 96
  • 0

Problem z pakietami internetu

Nie upieram się tylko kończą mi się pomysły hehe

ale sprawdzę ten ups i hot spot 

wszystko sprawdzę co doradzicie 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53646
  • 625

Problem z pakietami internetu

@Dress  wiesz, my też kombinujemy co w usłudze może ( prócz tego co sam zrobiłeś) powodować zwisy karty sieciowej , lub samej gry...

Wymień kabel eth, zrób speed test i w trakcie gry w tle puść ping do serwera gry na -t czyli ciągły...

Wyłącz inne urządzenia z sieci na testy. Zostaw tylko tego kompa na którym grasz...

W loginie wymus IPv4 i sprawdź też " bez ochrony" ...sprawdź po prostu wszystko 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 96
  • 0

Problem z pakietami internetu

jasne rozumiem i jestem wdzięczny 🙂

to wszystko co napisałeś robiłem

W loginie wymus IPv4 i sprawdź też " bez ochrony"  - to chodzi o ustawienia w modemie ??

jeśli tak to też próbowałem 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9948
  • 85

Problem z pakietami internetu

@Dressmożesz udostępnić internet z telefonu na laptopa i sprawdzić czy będzie działo poprawnie. Musisz włączyć transmisje danych. Wejdź w ustawienia telefonu, a następnie w zakładkę „Sieci” lub „Połączenia”, kliknij w tethering i przenośny hotspot, później w przenośny punkt WI-FI i kliknij w Twój model telefonu i wpisz hasło  na laptopie aby mógł laptop połączyć się z Twoim telefonem.

Przesyłam linka z Orange  Jak udostępnić internet przez telefon – poradnik dla początkujących

https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/jak-udostepnic-internet-przez-telefon-poradnik-dla-pocz...

Pozdrawiam 🙂