Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PING w LoLu

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 1

PING w LoLu

Ok dzięki właśnie dostałem info że coś jeszcze naprawiają bo w kontakcie z konsultantem pokazuje mi że trwa naprawa.Co do pingu to mam 75 czyli to wina też Riotu?

Anonim

Nie dotyczy

PING w LoLu

To nie jest ani wina Riotu ani Orange - to wina technologii 🙂
Masz przeplotu około 31ms na linii.

Ping do tego serwera ze światłowodu bez przeplotu to 39 ms. 

Jak podliczy się to razem to ten ping wychodzi właśnie około 72-75ms. 

Jeśli ten ping będzie stabilny i nie będzie problemów na linii to na prawdę tego nie odczujesz 🙂 

 

To jest niestety urok linii miedzianych. Przeplot być musi, aby to działało stabilnie. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 1

PING w LoLu

Sprawa rozwiązana był problem na linii.Jednak dało się obniżyć ping wcześniej miałem na speedtest 45 a na serwerze lola eune 75.Teraz mam na speedtest 25 a w lolu 60.Tak więc jakbyście mieli problemy z pingiem ciśnijcie orange.Wysyłajcie reklamacje piszcie z konsultantem a jak przyjedzie technik to pokażcie mu ping i tracert.W moim przypadku to pomogło także dziękuję za pomoc i życzę niskich pingów 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

PING w LoLu

Zresetowali Ci DLM, to i ping niższy. Jak będzie Ci sypało błędami dużo i zrywało połączenie, to może wrócić jak miałeś wcześniej.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 1

PING w LoLu

Narazie jest cały czas 61 od wpisania ostatniego postu.Błędów też z cztery razy mniej mianowicie ES-56 SES-32 a ile było wcześniej to widać na screenie.Także oby się nic nie zmieniło.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

PING w LoLu

patrząc na wasze osiągi z pingiem powinienem się cieszyć że mam 60-65 średnio. Czyli nic lepszego nie da się ugrać od strony orange.

Anonim

Nie dotyczy

PING w LoLu

@codplayer niestety, Orange nie inwestuje już w linie miedziane. Musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na światłowód 🙂 

Wtedy nie będzie problemów z pingiem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

PING w LoLu

za to będzie skaczący ping 😄

Anonim

Nie dotyczy

PING w LoLu

Nie zaczynajmy tutaj tego tematu 🙂

Nie u każdego skacze. 

EOT.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 1

PING w LoLu

W sumie nie robi to jakiejś dużej różnicy jak masz ping do 70.Najważniejsze żeby połączenie było stabilne i bez skoków pingu.Teraz nie ma porównania z komfortu gry na 61 a wcześniej skakał ponad 100 i spadał to był dramat.Także to nie jest zły ping.