Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apex Legends tragiczne trasy do frankfurtu oraz ogólnie za granice


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 82
  • 266
  • 0

Apex Legends tragiczne trasy do frankfurtu oraz ogólnie za granice

Wychodzi na to że największą robote w LTE jeśli chodzi o gry jest połączenie kablowe z routerem wifi i wybór najmniej przeciążonych pasm w tym nadajnika oraz dobry sygnał. Niedługo się wyprowadzam do miasta Pułtusk więc dopóki umowa się nie skończy będe korzystał z tego internetu, jakoś rok jeszcze. Myślę ze w mieście są jeszcze lepsze nadajniki i będzie jeszcze lepiej. Na początku nie będzie anteny ale z czasem założe nową, myślę że te anteny w b818 nie będą tragiczne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Apex Legends tragiczne trasy do frankfurtu oraz ogólnie za granice

W mieście też bywa różnie z LTE ale masz szanse na internet kablowy, światłowodowy albo z kablówki wiec kompletnie inny komfort, do grania najlepsze stale łącze, w ostateczności  5G ale prawdziwe, na dedykowanym paśmie a nie to co mamy w Polsce


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 54
  • 0

Apex Legends tragiczne trasy do frankfurtu oraz ogólnie za granice

Nigdy nie będziesz mieć osiągów światłowodu na LTE - choć nie wiem jakiebyś anteny pozakładał. Orange chyba w strategii ma więcej na sieć 5G, bo mniej roboty pod płaszczykiem "przecież to prawie to samo już co światłowód" - jednak prawie robi dość sporą różnicę. Marketingowa w/g mnie bzdura, a koszt postawienia jednego nadajnika na tysiące osób to nie to samo co kopanie rowów aby położyć światłowody dla tysiąca osób.

 

Z góry załóż, że nigdy nie będzie to działać tak jak trzeba. W szczególności tam gdzie stabilny ping jest ważny.