Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowy dekoder 4K multi


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

nowy dekoder 4K multi

@nucek999  to tylko forum użytkowników i jako użytkownik napisałem Ci w Twoim wątku co możesz zrobić....nikt nie da Ci innego rozwiązania bo go po prostu nie ma.  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 35
  • 0

nowy dekoder 4K multi

No tak wlasnie 😉 niby 30 sek to nic, ale oglądając transmisje sportowe w bloku z opóźnieniem byłoby co najmniej malo emocjonujące. Dziękuję raz jeszcze ! 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

nowy dekoder 4K multi

Pytanie do osób korzystających z dekodera, jak ogólnie oceniacie sprzęt?

Pod względem użytkowania, jakości obrazu są różnice do IWU 200?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

nowy dekoder 4K multi

 


@kovalskybobinapisał(-a)

jestem świeżo po testach i wnioski. HDMI-CEC działa tak, że pilotem dekodera włączyłem resztę sprzętu, ale regulacja głośności działa z opóźnieniem i jeden klik to jak chyba 10 pilotem tv lub amplitunera. W ustawieniach są wymienione kodeki: DD, DD+, Dolby Atmos dla DD+. Telewizja włącza się bardzo szybko, paski w kanałach info lecą płynnie. Pilot LG nie dał rady sterować dekoderem. W pilocie dekodera trochę trzeba przyzwyczaić się do braku zaokrąglenia krawędzi od strony przycisków, działa on radiowo. Szkoda, że nie działa już poprzedni dekoder, bo bym je porównał. Nie oglądam prawie telewizji, więc teraz jak przyglądam się dobrze obrazowi, to odnoszę wrażenie że było lepiej :). Działa włączanie, wyłączanie dekodera google asystentem. Jak ktoś może teraz włączyć Eleven 1 lub 2 to niech napisze czy z metra na dużym ekranie tak brzydko wygląda murawa gdy kamera jest w oddali na całe boisko. U mnie to pikseloza


Było lepiej? Czy w twoim odczuciu jakość obrazu jest gorsza na multi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

nowy dekoder 4K multi

@Lukiman 

Jakość jest chyba identyczna jedynie w opcjach wstępnie jest włączony HDR dla wszystkiego, więc kanały tv bez HDR są bardziej jaskrawe nawet mi się to podoba. Oczywiście można to wyłączyć. Dobrze, że go wybrałem bo icu100 to dekoder jakby z poprzedniej dekady. Nie żałuję, podoba mi się ten dekoder, choć oglądam niewiele telewizji - mecz, wiadomości, dokumenty to wszystko.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

nowy dekoder 4K multi

Czy w aplikacji Canal+ na tym dekoderze działa C+4K?

Ogólnie aplikację na nim dobrze śmigają, nie ma jakiegoś klatkowania?

Jest Dolby Vision i Atmos?

HDR włącz/ wyłącz a czy jest  ustawienie autom.?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

nowy dekoder 4K multi

Chyba małą popularnością cieszy się nowy dekoder..

Jak będzie lepiej wymienić w Salonie, czy zamówić kurierem? Chciałbym nowy sprzęcik.

Doradzicie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

nowy dekoder 4K multi

@LukimanJa zawsze wolę salon. Pogadać wtedy można...oglądnąć przed wypożyczeniem. Może taki na wystawie działający będą mieli...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

nowy dekoder 4K multi

Ostatnie pytanie zanim się zdecyduję na ten dekoder.

Czy w przypadku ustawienia obrazu jest skomplikowane menu?

Czytałem o dekoderze Stream i tam jest to dość zaawansowane. 😀 

Kolory są żywe, w przypadku ustawienia ulepszonej jakości w telewizorze Sony. W IWU 200 są wtedy delikatnie przygaszone.