Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

ojtam, ojtam. Wada nie jest istotna, już napisałem jak sobie poradzić i podobna sugestia pojawiła się na elektrodzie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Lepszym pomysłem niż podkładanie czegokolwiek będzie zakup uchwytu ściennego, demontaż nóżek i tv na ścianę 😉.

Edit.

Jeżeli to dwie nóżki a nie jedna centralna poradzić można sobie w ten sposób, odkręcić wkręty mocujące nóżki, pomiędzy dolny otwór a nóżkę zastosować podkładkę z tworzywa i z powrotem wkręcić śruby mocujące (to powinno zniwelować przechył tv)...to oczywiście taka moja luźna propozycja. Można również oddać tv rezygnując z zakupu.

Anonim

Nie dotyczy

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@slav72 zastanawiasz się dlaczego Orange ma te telewizory nadal w ofercie. Moim zdaniem to proste. Ten model nie jest w ofercie od dziś. Nadal jest dostępny więc i zakładam, że już mają dograne kolejne dostawy. Tu na forum widzę pierwszy taki przypadek. Więc moim zdaniem nie ma co liczyć, że forma wycofa się z jego sprzedaży i będzie bawiła w zawracanie tego co ma, anulowanie zamówień. 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@Anonim  forum to nie wykładnia, nie wiadomo czy i ile było zapytań o ten problem ogólnie (do operatora, czy producenta)...ale tego raczej się nie dowiemy. Inna sprawa na ile faktycznie wygląda to pochylenie i jeżeli faktycznie jest tak tragicznie to czemu producent nic z tym nie zrobił (wymiana nóżek na takie niwelujące przechył, zastosowanie przekładek pomiędzy nóżkami a obudową) ale to moje gdybanie i nie to forum.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53629
  • 625

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@slav72 Żeby nie było...sprawdziłem na forum Samsunga. Cisza jak po śmierci organisty...Ani jednego wpisu o nóżkach. Jest o nierównoważeniu całego panelu TV i o śmiesznym rozwiązaniu-podparciu na deseczkę z boku...Infolinia też nic nie wie o "problemie". Wujek Google też jakby nie doinformowany.

Ot, idą na żywioł. Myślę jednak, że info poszło gdzie trzeba 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@agat13  z racji tego że często odwiedzam Samsung Members też przy okazji sprawdzałem i o problemie tego typu cisza, bardziej chodziło mi o to czy taki problem był i jeśli tak to czy często zgłaszany u dystrybutorów i producenta, ale jak pisałem tego się nie dowiemy. 

Anonim

Nie dotyczy

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Ja napiszę krótko, te nóżki dobre dla 32" TV, mam TV z stopką, jakbym taki 55" TV kupił, to go wieszam na mocowaniu do ściany, lub dorabiam stojak z nierdzewnej stali 😄

Tak na marginesie, to gro monitorów i TV, ekran ma lekko w dół skierowany, to chyba lepiej niż w górę 😆