Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

@jarmk faktycznie jakiś taki...nijaki (na pierwszym i na drugim zdjęciu).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

 

Dekoder wymieniony.

Mimo, że oba są z odzysku o czym świadczą identyczne kartoniki, to już dekodery są różne.

Posiadają całkiem inne wyświetlacze, inne wejścia antenowe, a także pilot, który dostałem dzisiaj jest lepszy, przyjemniejszy w dotyku, bo przyciski posiada takie jakby gumowane.

 

W załączeniu foto kartonów:

20230411_125135.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9899
  • 85

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

@jarmk  to super 🙂 Życzę bezawaryjnej pracy dekodera.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12991
  • 53327
  • 619

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

@jarmk czyli wymiana... żadnych zmian w obudowach czy działaniu nie było 🙂 Przynajmniej nie słyszałem....Odnowa zamiast odnowić, "postarzyła" sprzęt...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

Dalej obstaję przy tym że w poprzednim dekoderze firma (pracownik) odnawiający przeoczył sprawę i spakowano wybrakowany model (bez wklejenia gładkiego wykończeniowego panelu, o czym świadczy np. brak folii ochronnej na wyświetlaczu, matowość i (podejrzewam) szorstkość warstwy tego ze zdjęć).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..


@jarmknapisał(-a)
...
inne wejścia antenowe

...


A to ciekawe, na czym polegała różnica? Czyżby jeden miał a drugi nie miał wejścia na antenę satelitarną?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..


@j131napisał(-a)


A to ciekawe, na czym polegała różnica? 


Zanalazłem porównanie, które było już tu na forum 2 lata temu w innym wątku w którym widzę też brałeś udział.

Zobacz post i foty Citi2017 z godziny 20.05.. teraz mam takie wystające wejście kablowe, a w tym który zdałem nie było.

Rozwiązano: ICU-100 temat braku 4K w przypadku dekodera bez wejścia SAT (orange.pl)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

@jarmk  czyli znaczy się po tej wymianie trafiłeś na starszą wersję modelu niż ta którą miałeś (w nowszych nie ma wejścia sat, w starszych jest ale nieaktywne). Oczywiście dekodery są w różnych wersjach ale wszystkie po "renowacji".


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

@slav72 

 

Tak, tak, wiem, że po renowacji, świadczą o tym także napisy "renowacja - odnowa" na naklejkach na kartonikach.

No mi się trafił po baaaardzo kiepskiej renowacji, jakby z pomalowanym wyświetlaczem... 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Samsung ICU 100 - dziwny wyświetlacz..

Ten z matowym wyświetlaczem miał gniazdo SAT? Pytam bo mój też ma gniazdo SAT a wyświetlacz ma normalnie czytelny i błyszczący. Ten akurat egzemplarz był chyba nowy, dostałem go w oryginalnym pudełku, bez jakichkolwiek sugestii renowacji.