Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Projektor zamiast tv

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Projektor zamiast tv

konkretnie ten: https://www.orange.pl/esklep/telewizory-i-audio/samsung/samsung-the-freestyle-gen-2-projektor-z-prze... 

czy ktoś korzystał z tego modelu, bądź podobnego? Działa to rzeczywiście tak, że może zastąpić telewizor?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Projektor zamiast tv

Mam inny projektor o zblizonych parametrach jasnosciowych. Glowna zaleta jest wbudowany android (w tym moim modelu) i dostepnosc aplikacji pod reka. Dodatkowa - mozliwosc zabrania go pod pache na wyjazd wraz z plociennym ekranem. 
Jesli chodzi o ogladanie - w sloneczny dzien musze zaslaniac rolety, a i tak super nie jest. Slabe glebie czerni - filmy/seriale w scenerii nocnej sa ciezkie do ogladania. Tv to jednak tv 😉 bardziej doradzilbym przystawke androidowa do projektora lepszej jakosci, np jakiejs optomy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Projektor zamiast tv

@Alaneek  był na jego temat już wątek na forum i kilka opinii, poczytaj Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem. - Nasz Orange - 371316


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Projektor zamiast tv

Tylko nikt tam nie miał tego urządzenia. Sam miałeś kupić, kupiłeś w końcu ? Możesz opowiedzieć coś o wrażeniach?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Projektor zamiast tv

@Alaneek  chyba dokładnie nie przeczytałeś wątku, ja bym w życiu tej "zabaweczki" nie kupił, pisałem o chęci zakupu innego sprzętu. Przecież on jest tylko FHD, są na rynku lepsze, w podobnej cenie rozwiązania i to 4K. Widziałem na żywo prezentację i według mnie to tylko przenośna zabawka (podkreślam to tylko moja opinia).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Projektor zamiast tv

@Alaneek w jednym z warszawskich salonów Orange jest taki rzutnik uruchomiony, ale prezentacja jest na małym ekranie, wielkości około dwóch smartfonów. Szkoda tylko, że wielkość obrazu jest mała, nie wiadomo, jak by wyglądało na dużym formacie. Lepiej kupić projektor stacjonarny, niż taki mobilny do zastąpienia telewizora. Warto też przeanalizować koszty, czy jednak nie lepiej zostać przy tradycyjnym monitorze?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Projektor zamiast tv

Mam inny projektor o zblizonych parametrach jasnosciowych. Glowna zaleta jest wbudowany android (w tym moim modelu) i dostepnosc aplikacji pod reka. Dodatkowa - mozliwosc zabrania go pod pache na wyjazd wraz z plociennym ekranem. 
Jesli chodzi o ogladanie - w sloneczny dzien musze zaslaniac rolety, a i tak super nie jest. Slabe glebie czerni - filmy/seriale w scenerii nocnej sa ciezkie do ogladania. Tv to jednak tv 😉 bardziej doradzilbym przystawke androidowa do projektora lepszej jakosci, np jakiejs optomy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Projektor zamiast tv

W granicach 4-5 koła można dostać porządny stacjonarny projekt 4K w andku, trzeba tylko "polatać" po promkach (szczególnie teraz jest na to dobra pora, różne "blacki", zbliżające się święta zimowe).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Projektor zamiast tv

Tak w salonie Orange prezentują rzutnik mobilny:

IMG_20231118_123317.jpg

IMG_20231117_132751.jpg


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Projektor zamiast tv

Hehe, przy takiej odległości faktycznie może to dobrze wyglądać. 
krótko mówiąc - najlepiej zamów wysyłkowo, przetestuj czy sprawdza się w Twoim otoczeniu, w razie czego dokonaj odstąpienia od umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5501
  • 22281
  • 183

Projektor zamiast tv


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tak w salonie Orange prezentują rzutnik mobilny:

...


No to jest raczej antyreklama. Telefon czy ostatecznie tablet ma podobny albo i większy ekran a jest znacznie bardziej przenośny.