Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 193
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

To można sobie normalnie wymienić dekoder w salonie Orange? Mam dekoder 4k multi, ale się coś ostatnio pierdzieli 

.. Np po restarcie, guzik od wyszukiwania głosowego działa (miga lampka na dekoderze, więc łapie sygnał), ale jak chce sparować pilot z dekoderem to już go nie widzi. Cyrki straszne. Mogą mi w salonie wymienić? Czy mam się bawić w jakieś gwarancje itd. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13068
  • 53607
  • 624

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

@Mychal  sprzęt operatora. Wymienisz do skutku, pod warunkiem, że uszkodzony, a nie Twoje widzimisię 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 650
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi


@Mychalnapisał(-a)

To można sobie normalnie wymienić dekoder w salonie Orange? Mam dekoder 4k multi, ale się coś ostatnio pierdzieli 

.. Np po restarcie, guzik od wyszukiwania głosowego działa (miga lampka na dekoderze, więc łapie sygnał), ale jak chce sparować pilot z dekoderem to już go nie widzi. Cyrki straszne. Mogą mi w salonie wymienić? Czy mam się bawić w jakieś gwarancje itd. 


Załatwiłeś tą sprawę? Mam nadzieję, że tego typu sprawa była jednostkowa..

Można używać pilota od Sony z 2023 manewrując po menu dekodera Multi? Ktoś, coś w tym temacie?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 193
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

To co się odwala z tym dekoderem to jakiś żart.. Oglądam np program o nazwie tvn i przełączam się pilotem na HBO max... I co się dzieje? Oglądając jakiś film na HBO, w tle leci ścieżka dziwękowa z poprzedniego programu tvn...  To samo się dzieje z Netfix itp... Program telewizyjny, nie potrafi się wyłączyć, przy włączeniu innej aplikacji np netflix itd.. Stało się to dosłownie z dnia na dzień, bez żadnych aktualizacji 

 

____________

* Edytowałem wpis i poprawiłem jego czytelność - Wiktor


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 650
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

Od 2  dni testuję ten dekoder i czegoś takiego co opisujesz nie doświadczyłem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi


@Mychalnapisał(-a)

To co się odwala z tym dekoderem to jakiś żart.. Oglądam np program o nazwie tvn i przełączam się pilotem na HBO max... I co się dzieje? Oglądając jakiś film na HBO, w tle leci ścieżka dziwiękowa z poprzedniego programu tvn


to nie jest problem dekodera, tylko infrastruktury nadawczej. Czy ten obcy dźwięk jest ciągły, czy tylko zaledwie kilka ostatnich sekund sprzed przełączenia powtarzanych w kółko? W temacie "Kanał dla Ciebie brak obrazu" zaobserwowałem podobne zjawisko.  A zatem wbrew tamtejszej tezie nie jest to dobry pretekst do wymiany IWU na tutejszy 4K multi.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi


@Lukimannapisał(-a)

Od 2  dni testuję ten dekoder i czegoś takiego co opisujesz nie doświadczyłem.


to popróbuj z tvn. Nie oglądasz?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 650
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

Na TVN jest normalny dźwięk.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 193
  • 1

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi

Oczywiście że nie będę wymieniać, tvn to tylko przykładowy program. Dziś już trochę lepiej... Oglądam np discovery, przełączam na HBO, włączam film i jak zaczyna się film to zanika dźwięk z Discovery. Wcześniej tak było, że od razu po włączeniu HBO czy Netfix, dźwięk z programu automatycznie się wyłączał. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Problemy z telewizją po przesiadce na dekoder 4K multi


@Lukimannapisał(-a)

Na TVN jest normalny dźwięk.


chodziło o przełączenie z tvn