Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy jakieś treści 8k?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Kiedy jakieś treści 8k?

cześć,

czy Orange może już ma jakiś sprzęt z 8k?

czy są pojawią się takowe treści ? 

Wiem, że standard 4k jeszcze nie jest mocno wyeksponowany,

ale to już i tak dość stara technologia, może lepiej przyinwestować w takie treści ?

na Youtube są już treści 12k 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Kiedy jakieś treści 8k?

@szopinho Kanałów 4k jak na lekarstwo, można zliczyć na palcach jednej ręki w maksymalnych pakietach (w zasadzie u wszystkich operatorów), to raczej nie ma co mówić o 8k. Zwłaszcza, ze to nie jest eko i coś czytałem, że pod tym kątem też Unia chce ograniczać swoimi trzema groszami jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż sprzętów 😜

z Orange w każdym razie plotek nie słyszalem o jakichś planach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Kiedy jakieś treści 8k?

@szopinho jeszcze nie ma 8k w IPTV Orange. Z czasem na pewno będą dostępne. Warto obserwować forum, bo tu często sami użytkownicy zamieszczają nowości.

Aktualna lista kanałów dostępna jest w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Lista-Kana%C5%82%C3%B3w-Orange-IPTV/m-p/17317/highlight/true

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Kiedy jakieś treści 8k?

@szopinho Kanałów 4k jak na lekarstwo, można zliczyć na palcach jednej ręki w maksymalnych pakietach (w zasadzie u wszystkich operatorów), to raczej nie ma co mówić o 8k. Zwłaszcza, ze to nie jest eko i coś czytałem, że pod tym kątem też Unia chce ograniczać swoimi trzema groszami jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż sprzętów 😜

z Orange w każdym razie plotek nie słyszalem o jakichś planach.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Kiedy jakieś treści 8k?

Masz racje.

No tak pobiera więcej energii to pewne, z drugiej strony no jednak też jakość jest inna. 

Unia to powinna wprowadzic standard 4k a nie srtedniowieczne FHD, 

wtedy może by była szansa na 8K na kilku kanałach.

Nie ma rozwoju bez takich rzeczy, pytanie po co sprzedaja tv 8k

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Kiedy jakieś treści 8k?

Nie ma pełnego przekazu w FHD, że o 4K nie wspomnę, a tu padają pytania o 8K...ludzie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Kiedy jakieś treści 8k?

O to ciekawe, założyłem to pierwsze konto, ale nie mogłem na nim pisać, 

potem założyłem drugie, napisałem wpis, wystąpił błąd 413,

otworzyłem na nowo przeglądarke i z tego pierwszego napisałem, dziwne


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Kiedy jakieś treści 8k?

@jonaszek to jest wręcz świetne pytanie 😉 z jednej strony marketing robi swoje. Z drugiej, tak jak wspomnial @szopinho kontent z serwisów streamingowych daje wiekszy potencjal na szybszy rozwoj wyzszych rozdzielczosci. A z trzeciej konsumenci lubia miec coraz to wieksze numerki w roznych sprzetach 😋

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9948
  • 85

Kiedy jakieś treści 8k?

Cześć @szopinho 

Kanałów 8K  nie ma w Orange IPTV. ani u innych operatorów telewizji kablowej. W Orange IPTV są dostępne następujące kanały 4K takie jak wPolsce.pl 4K, Eleven Sports 1 4K, CANAL+ 4K Ultra HD a także LOVE Nature 4K.

Przesyłam Ci najświeższą listę kanałów Orange IPTV w załączniku 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Kiedy jakieś treści 8k?


@marcin0216napisał(-a)

@jonaszek to jest wręcz świetne pytanie 😉 z jednej strony marketing robi swoje. Z drugiej, tak jak wspomnial @szopinho kontent z serwisów streamingowych daje wiekszy potencjal na szybszy rozwoj wyzszych rozdzielczosci. A z trzeciej konsumenci lubia miec coraz to wieksze numerki w roznych sprzetach 😋

 


Cyferki swoją drogą, ale ten film demo od producenta wygląda sporo lepiej

jak takie 4k, więc to nie tylko liczby, ale też wygląda to dużo lepiej i bardziej

dynamicznie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22194
  • 182

Kiedy jakieś treści 8k?

Taa... a świstak siedzi... Demo jak sama nazwa wskazuje ma coś zademonstrować. I na pewno nie zademonstruje niczego, co byłoby niezgodne z intencją demonstrującego. Dyskusja o wyższych rozdzielczościach niż osiągalne na sprzęcie dostępnym u większości klientów jest bezprzedmiotowa.

Chcesz naprawdę głębokich wrażeń, idź do kina, najlepiej do IMAXa.