Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k stream - niedziałająca aplikacja Orange tv


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Dekoder 4k stream - niedziałająca aplikacja Orange tv

Nie wiem do końca jak z tą minimalną rozdzielczością. Tzn. przy tym braku obrazu było kilka rozdzielczości (chyba 4,góra 5), ale była także 1080, tylko z 59 i coś tam po przecinku i na tym też nie szło. Było kilka opcji, ale właśnie wszystkie miały ten drugi punkt 59,x, nie było żadnej innej. Po wyłączeniu z zasilania też jako pierwsze mi ustawiło niską rozdzielczość coś 400 ileś tam, ale już właśnie były opcje by sobie ustawić taką na jakiej oglądam czyli 1080p i 50. Dodam, że już ostatnie dwa dni, obserwowałem na transmisjach sportowych tak jakby minimalne, sporadyczne cięcia (może nie przeszkadza to mocno w ogolądaniu, ale ja to wyłapuję), nie wiem jak to dokładnie nazwać (cięcia to złe określenie), tak jakby trochę zakłócenia w płynności ruchu, to właśnie widać czasem na transmisjach sportowych. To się od początku czasem zdarza z tym dekoderem, ale zawsze wystarczyło wyłączyć pilotem, włączyć ponownie i szło ok. 

 

Zobaczę co będzie dalej, będę obserwował, może faktycznie dekoder zaczyna szwankować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22186
  • 182

Dekoder 4k stream - niedziałająca aplikacja Orange tv

Takie minimalne przycięcia zdarzają się czasami. Na każdym dekoderze. To raczej nie powód do paniki, ale gdyby zaczęło przeszkadzać to trzebaby zgłosić.

Natomiast zamieszanie z rozdzielczością u mnie też się raz zdarzyło. Bez dalszych konsekwencji. Po restarcie zniknęło i chodzi już przez kilka miesięcy.