Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

Mam pytanie, czy w związku z brakiem obrazu na  IWU 200 występującym  na: kanale nr 258 CTV- Dla Ciebie a także na kanale nr 783 TVP World  oraz  784 Current Time- można dokonać wymiany na dekoder Multi?

Trzeba się nagimnastykować aby zobaczyć obraz. Przełączając kanały jest ciemny obraz i tylko fonia.

Kilka miesięcy poczekam jeszcze 
na naprawę oprogramowania i jeśli nie zostanie dokonana,  czy powyższe kwalifikuje do takiej bezpłatnej wymiany?

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

Sprawdziłem i wygląda, że problem został rozwiązany. Nie ma czarnego

 ekranu i wczytuje się teraz już obraz.

Super.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

54 ODPOW. 54

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13259
  • 54380
  • 637

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

@AnonimWedług mnie, jeśli zgłosisz uszkodzenie IWU200 lub jego niekompatybilność i problemy z transmisją do TV, to możesz wymienić na inny IWU200 lub  na 4K Multi

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 521
  • 2139
  • 4

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

Pewnie nie będzie problemu ale z dopłatą 5,10zł miesięcznie. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?


@_Artek_napisał(-a)

Pewnie nie będzie problemu ale z dopłatą 5,10zł miesięcznie. 


Da się z tym żyć. Dopłacać nie zamierzam. 

 

Na inny IWU 200? Właśnie na tym dekoderze jest wspomniany babol w systemie co zauważyło tutaj kilka osób.

 

 

__________________

*Scaliłem wpisy - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13259
  • 54380
  • 637

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

@Anonim  przecież wiem, tylko tak mówi szablon wymiany tego dekodera...

Jeśli nie płaciłeś za wypożyczenie do tej pory, to przy wymianie uszkodzonego dalej nie płacisz. Jeśli wymieniasz na inny model, już płacisz..


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

Cześć @Anonim 

Jeśli zgłosisz problem z dekoderem IWU 200  związany brakiem obrazu na wspomnianych kanałach to może Ci doradca wystawić zgłoszenie na wymianę sprzętu na ten sam model czyli IWU 200 wtedy nadal nie będzie płacił co miesiąc za sprzęt lub  za dopłatą  5 lub 10 zł miesięcznie na inny model dekodera np. 4K Multi, 4K Stream lub 4K  Premium.

@Anonimz mojej opinii IWU 200 jest bardzo dobrym dekoderem. Nie wymieniłby go na inny model. Jedynym minusem, który jest w tej chwili to jest brak obrazu na tych wspomnianych  wyżej kanałach ale wydaje mi się, że jest to błąd chwilowy i myślę, że zostanie osunięty/naprawiony 🙂

Pozdrawiam 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

  Na razie płacę za IWU 200 5 zeta. A skoro płacę to wymagam aby działał dobrze!

Za darmo go nie wypożyczyli.

 

Proponuję w takim razie zdjąć taką opłatę, za IWU 200  skoro nie działa wszystko tak jak powinno do czasu aż nie zostanie to naprawione.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13259
  • 54380
  • 637

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

@Anonim  za ten nowy też tyle zapłacisz, więc nic się nie zmienia. Przy reklamacji zgłoś chęć otrzymania stosownej bonifikaty..

Gwoli ścisłości: wymień jakich kanałów nie ma 

Anonim

Nie dotyczy

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?

Najchętniej bym go nie chciał wymieniać. Tak jak napisałem na razie  czekam aż to zostanie poprawione.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2105
  • 7733
  • 31

Brak obrazu na kilku kanałach na IWU 200 - czy można z tego powodu wymienić na 4K Multi?


@Anonimnapisał(-a)

Mam pytanie, czy w związku z brakiem obrazu na  IWU 200 występującym  na: kanale nr 258 CTV- Dla Ciebie a także na kanale nr 783 TVP World  oraz  784 Current Time- można dokonać wymiany na dekoder Multi?

 


naprawdę chcesz to oglądać, czy tylko szukasz pretekstu?